Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem egy nálam 6 évvel idősebb lány nál?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok a lány 28. Nem az a tipikus mai 22 éves vagyok, technikus végzettségem van,dolgozok nem iszom magam hulla reszegre minden hétvégén stb stb.

Pár napja találkoztam a lánnyal egy rendezvényen 1-2 évvel gondoltam idősebbnek aztán kiderül tévedtem.


2017. jún. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire illeték össze egyébként, és hogy a lány hogyan áll hozzád.

Sok ilyen párost láttam már.

2017. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők többsége nem ad esélyt ennyivel fiatalabbnak, főleg az ő korában mikor neki a családalapítás már aktuális. De mindig vannak kivételek! És erre most saját magamat tudom felhozni példának, mert én is pont 28 éves vagyok és én kifejezetten a fiatalabbakat részesítem előnybe. Nem tudom miért de nekem még mindig a huszonévesek jönnek be, az idősebbek nem. A 6 év mondjuk már kicsit necces de ha tetszik a fiú én biztos adnék esélyt, de csak abban az esetben ha tényleg érettebb a koránál és el tudja képzelni hogy 5 éven belül családot alapítson. Olyannal azért nem kezdenék aki tuti még 10 évig nem akar gyereket. Valószínű ez nála is így van, kivéve ha egyáltalán nem akar családot. Szóval lehet esélyed nála csak azért elég kicsi.
2017. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom érettebb vagyok a korosztályomnál, persze ez a szó kinek mit jelent. A szüleim elváltak, anyával élek 7 éve, 7 éve minden nyáron önszántamból (nem kényszerből, rászorulásból) dolgoztam, sose kuncsorogtam, hogy anyuci ezt vagy azt vedd meg. Autót tartok fenn, ruházkodok, és jut arra is, hogy esetenként összeüljek a barátokkal egy italra.

A családalapításra nyitott vagyok, amint meg van rá a biztos hátterem, mivel nem akarok se szülő nyakán, se szülő pénzén életet élni.

2017. jún. 5. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a nő,nálam nem lenne,nem foglalkozok éretlen fiúcskákkal..
2017. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálkozz be aztán majd meglátod. Mondom ez nagyon emberfüggő. Kevesebben vannak azok a nők akiknek ez a korkülömbség belefér. De lehet ő is egy ilyen kivétel. Nekem nem lenne problémám a helyzeteddel, de ha komolyra fordulna a dolog biztos hamar felvetném az összeköltözést, vagy hogy költözz el otthonról, mert a szülőktől való leválás minden szempontból azért már fontos egy ilyen korú nőnek. De persze a Te korodban érthető hogy nem egyedül élsz és nem is baj, csak mindenképp legyél nyitott a költözés lehetőségére.
2017. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Családban van ilyen korú házaspár, tökéletesen jól elvannak:)
2017. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, simán van esélyed.
2017. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!