Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok? Ultra gáz lenne facebookon randira hívni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy gyönyörű eladólány, akit hetek óta nem látok így nem tudom személyesen randira hívni, pedig tisztában vagyok vele, hogy úgy kéne. Viszont tudom a nevét úgyhogy FB-on tudnék üzenni neki.


Annyi még a gond, hogy nekem nincs FB-om, szóval egy új ámde üres profilról tudnék csak írni. Ez így gáz?


2017. jún. 6. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Igen, gáz, és gyanús, hogy azonnal nemet is mond.

Menj gyakrabban boltba :) Vagy kérd el ott a telefonszámát, még az is jobb, mint ez.

2017. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Kérdés, miért nem láttad hetek óta. Nem dolgozik már ott vagy te mész ritkábban?

Kérdezz rá valamelyik kollegájánál, hogy mi van vele. Ha nem dolgozik már ott, akkor szerintem ráírhatsz, de azért magyarázd el neki, hogy ki vagy, honnan ismer, meg a profilra képet is tegyél magadról.

Ha csak szabadságon van, akkor szerintem inkább személyesen beszélj majd vele.

2017. jún. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!