Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igénytelen az a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igénytelen az a nő aki nem sminkel egyfolytában?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én ezt még sose hallottam. Szerintem nem az.
2017. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan barátnőim voltak világéletemben, akiknek több futócipőjük, és túrakabátjuk volt, mint körömcipőjük, és sminkkészletük.


Ezek után mit mondhatnék? Messze nem érdekel a smink :)

2017. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem egyfolytában,de azért néha...
2017. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"te ezt magadtól is tudod, csak éppen mivel önbizalomhiányban szenvedsz, ezért szükséges önvisszaigazolást kapnod arról, hogy nem baj az, ha nem sminkelsz"


Szerintem itt ez van.

2017. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem sminkel EGYFOLYTÁBAN.
2017. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért lenne igénytelenség ?

30/f

2017. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ostobaság. Nálam szóba sem jöhet olyan, aki sminkel...


26/F

2017. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#10nek es a tarsanak uzenem ha van kedvem sminkelek, ha nincs akkor nem. Tiszta a bőröm ugyhogy csak a szememet es a szamat festem ki neha napjan. Amugy meg ferjnel vagyok, igy vagyok jo neki. Nekem kifejezetten tetszik amit a tukorben latok, koszonom.

Amugy azert tettem fel a kerdest ha van egy hasonlo kerdes akkor vagy mindenki cáfolja, vagy mindenki egyet ert a kerdessel, kivancsi voltam h tenyleg mit gondolnak az emberek, hiszen sokszor olvastam mar hogy "fuu hogy nez ki a nő smink nelkul" stb.

2017. jún. 8. 23:29
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Tiszta a bőröm ugyhogy csak a szememet es a szamat festem ki neha napjan."


Mi köze a tiszta bőrnek ehhez? Az enyém is tiszta, mégis sminkelek. Sőt, a sminket alaposabban le kell mosni, és nagyon ápoltnak kell lennie a bőrnek, hogy minél vékonyabb rétegben, minél gyengébb fedésű alapozót lehessen használni.

2017. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Viszont gyakori, hogy aki nem sminkel, mással sem bíbelődik. A sminket én sem szeretem, nem is viszem túlzásba, de mondjon bárki bármit, undorító, ha valaki nem képes 3 naponta hajat mosni és az a zsíros kóc rálapul a fejére, vagy látszik a lepedék a fogán. Nagyon sok ilyen nő van, sajnos kevés az, aki nem sminkel, de ennek ellenére tényleg ápolja magát. Tisztelet nekik.

20l

2017. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!