Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feltaláltam egy olyan alkalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltaláltam egy olyan alkalmazást ami olyan népszerű lenne mint a WhatsApp vagy a Snapchat, tehát DOLLÁRMILLIÁRDOS lennék. Lányok járnátok velem? (hogy tudnám megcsinálni a programot xd)

Figyelt kérdés

Tehát van a pesten láttalak csoport több tízezer taggal

Meg csomó ilyen csoport lehet világszerte

TALÁLTAM EGY PIACI RÉST

ezt ki lehetne váltani egy alkalmazással:

bluetooth-al működne

mutatná, ki van körülötted a villamoson, metrón, utcán

a profilodba rakhatsz face, insta linket

elmenthetsz embereket későbbre

rájuk tudsz írni

meg tudod nézni, hogy ahol aznap járkáltál, kiket láttál

(természetesen azok közül, akik szintén regisztráltak)



2017. jún. 9. 17:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Te csöves hajléktalan, mondtam, hogy nem mersz írni.
2017. jún. 26. 18:50
 22/26 A kérdező kommentje:
Addig nem mersz elmenni, hogy ezen az oldalon írj rám, te dagadt, csöves panelproli. Takarodj már innen, ha csak égetni tudod magad.
2017. jún. 26. 18:51
 23/26 anonim ***** válasza:

Hova írjak, ha nem mersz idefosni egy fészbuk profilt se? :D

Bár felesleges, pontosan tudom, hogy valami 17 éves, vasággyal 60 kilós, kétpofonos, nemnaponbarnult, szutyadék putrilakó Kanalas Rikárdó vagy, aki egyszer behúzta a sarkon egy 10 éves gyerek mobiltelefonját, és máris azt hiszi, hogy ő Don Corleone :D

2017. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Még itt sem mersz visszaírni gyk-n. :D Te hajléktalan.

Olyan szinten lennél elverve, hogy életed végéig anyád etetné veled a pépes kaját, miután hazaengedtem őt a sarokról. Na írjál már te dagadt, 160 centis, 40 éves panellakó csótány.

2017. jún. 26. 18:58
 25/26 anonim ***** válasza:

Ne duzzogj, te kis foskötsög, értem én, hogy frusztrált vagy, hogy a közmunkáig jutott a karriered, és emiatt kitaláltál magadnak egy alternatív valóságot, ahol te valami maffiózó vagy, aki mindenkit elver, de az első lépés a gyógyuláshoz mindig a valóság belátása.

A valóság pedig az, hogy egy duplanullás senkiházi vagy, az egyetlen, amit versz, az a kis szottyadt mikrópéniszed, ráadásul annyi eszed sincs, mint egy papucsállatkának, tehát soha az életben nem lesz belőled milliárdos startup cég-tulaj, mert túl hülye vagy hozzá.

Na, ha ezt sikerült megemészteni, akkor keresd a fejlődés lehetőségét a saját szinteden, menj be a munkaügyi központba, iratkozz be valami tanfolyamra, szobafestő, hegesztő, ilyesmik, és akkor talán elérhetsz egy nettó 150 fizut, ami máris sokkal több, mint amit a közmunkával keresel.

2017. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szóval egy Berettyóújfalui, pocakos szobafestő vagy, aki pörköltszaftos trikóban meg melegítőben veri a 8 centis p_csét a gyk előtt.

Érzem, hogy már habzó szájjal ütöd a billentyűzetet, magas pulzussal, mert minden szó igaz amit írok, és már remegsz az idegtől :D

Ha nem lenne igazam már rég itthagytad volna a kérdésem, engem igazolsz a vergődéseddel, te alsóbbrendű lény. :)

Köszi, nem érdekel a szakmád, 3x annyit keresek mint te és anyádat kilóra megvenném.

2017. jún. 27. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!