Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nő első randevún mit néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő első randevún mit néz meg (mire figyel) egy férfin? Továbbá foglalkoznak-e a nők egy első randin a belső tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Nők véleményét várom. Jómagam természetesen férfi vagyok. De könnyen lehet, hogy a fenti kérdés nem helytálló,talán ezt nem lehet általánosítani,mivel minden nő más-másra figyel.

(Kérem a válaszok esetén a 'túlzó eseteket' kerülni, pl. számomra nyilvánvaló, ha egy nő kedves férfit keres,és az első randin kiderül h a férfi agresszív típus, 1értelmű, h nem lesz második randi.)


2014. dec. 26. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Számomra a belső a legfontosabb. Külsőleg mondjuk attól függ, hogy milyen évszak van :). Leginkább az arcot szoktam figyelni (pl. mennyire borostás, mindenképp tetszik :P ), a hajat, kézfejeket, nyáron a csipőt is :)

Kérdező, hány éves vagy?

2014. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Mekkora a farka,mennyi a pénze,milyen az autója,jóképű-e.

Kis ilyen alap dolgokat,ha valamelyik nem stimmel takarodhatsz .

Kérem a lepontozást,danke!

2014. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdező 33 éves. A 2. válaszoló meg férfi,úgyhogy nem veszem figyelembe.
2014. dec. 26. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam is a belső a legfontosabb... én azt figyelem mennyire kedves, udvarias...
2014. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külső és a belső is nagyon fontos. Az arcot és a test arányosságát figyelem (ha tudom). Nagykabátban azért nehéz. Valamint a beszédet. Abból kiderül mennyire értelmes a randipartner.
2014. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külsőt csak felületesen nézem pl. ne legyen kövér, legyen ápolt, meg arányiban nezzen ki vhogy, de nem kell adonisznak lennie.


Emellett nagyon fontos hogy miről és hogyan tudunk beszélgetni, hogy hogy érzem magam a társaságában. Legyen közös téma, és egyikünk se érezze magát végig feszélyezve. Legyen intelligens, humoros, de emellé egy kis pimaszság is fér :) Viszont ne legyen bunkó, agresszív, nagyképű. Meg látszon rajta hogy valóban érdeklem...

30n

2014. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha már elmentem vele randizni, és nem egy vakrandiról beszélünk, akkor egyértelmű, hogy a külső tulajdonságaiban tetszik, így a randin csak a belsők alapján értékelek.


Nyilván a kedvesség is, igen, de milyen mértékben? Ha nagyon kenetteljes, "nyalizós", az meglehetősen negatív pont. Viszont nyilván az előzékenység és udvariasság pozitív. Normális keretek között, ez is, persze.



De első randin még csak nem is a személyiségét akarom feltérképezni. Az is érdekel, de egy találkozás alatt az nyilván nem derül ki teljes mélységeiben. Az első randin legfontosabb elsősorban számomra a beszélgetés maga. Hogy mennyire van közös témánk, ő mennyit beszél és mennyit hallgat (egyik véglet se jó, ha csak én töltöm ki a csendet, és az sem, ha szóhoz se jutok), milyen a szókincse és ezt hogyan használja fel, milyen mondatokat használ (=műveltség), tájszólása van-e, beszédhibás-e, satöbbi, satöbbi. De ezek közül a legfontosabb a közös téma, közös érdeklődési kör, és természetesen, hogy ne monológ legyen a társalgás egyikünk részéről sem, hanem tényleges párbeszéd. Nem beszélve a humorszázalékról (lehessen vele komoly témákról komolyan beszélgetni, ne hülyéskedjen el mindent, de azért tudjon megnevettetni s, ne csak fapofával üljük végig a randit). És odafigyeljen arra,amit mondok, ne az legyen, hogy mondok valamit, aztán valami teljesen témába nem vágó dologgal folytatja a beszélgetést. Az nem pozitív. Egyáltalán. És az sem az, számomra legalábbis, ha a randi 90%-ban kínos csendben ülünk egymás mellett.


Meg az is sokatmondó, hogy hova hív el randizni. Egy kávéra, beszélgetni, ismerkedni, vagy egy parkba sétálgatni, vagy esetleg egy moziba? Más jellegű randihelyek más jellemű emberekhez köthetők (ez viszont már csak az én személyes kis mániám, ezt nagyon nem szabad komolyan venned, ebből csak én szoktam következtetni). Ha az első randin felhív a lakására, az biztos bukta viszont, ez azt hiszem, aránylag széles körben elterjedt "szabály".


Röviden és tömören ennyi. Remélem segítettem :) Sok sikert a jövőben!

2014. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!