Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy ilyen eset után egy hosszú távon is működő jó barátság?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy közel 20 évvel idősebb férfi, aki tényleg nagyon jó fej, mindenről lehet Vele beszélgetni stb. arra kért, hogy elégítsem ki orálisan, mert "vészhelyzetben" van... és megtettem... De nagyon tartok attól, hogy a barátságunk rámegy erre... Eddig úgy tűnik, hogy tudjuk folytatni a barátságot...de én akkor is félek... nem akarom elveszíteni Őt... :(
2015. aug. 24. 10:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Ez nemrég már volt.


Szó szerint ez a kérdés.

2015. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint... :) De most komolyan, volt már valaki ilyen helyzetben? Mire számíthatok hosszabb távon?
2015. aug. 24. 10:22
 3/38 anonim ***** válasza:

Majd megint megkér, s majd megint. Lesz belőle egy szexuális viszony.

Mi az, hogy vészhelyzetben van?

2015. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
És ha csak egy alakalom volt? Mondjuk kíváncsi (is) volt? Azt mondta, hogy napok óta nem szexel, a barátnője elutazott és nem akart "bonyodalmat..." A nők kb. ragadnak Rá és nem értik meg hogy Ő max. egy kis szexet akart - ez jelenti a bonyodalmat Nála. Próbáltam lebeszélni, de a barátságunkra hivatkozott...
2015. aug. 24. 10:28
 5/38 anonim ***** válasza:
48%
Barátságban nincs szex. Ahol van az nem barátság.
2015. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
2. Ingyen prosti leszel neki. Ő spóról rajtad nem keveset), te pedig szívsz mint a torkosborz:D
2015. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem kamuzol:D
2015. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem kamu. :( És ezt az egy esetet leszámítva tényleg nagyon jól kijövünk egymással... Fontos nekem, Ő a bizalmasom, nagyon sok dologban a példaképem...
2015. aug. 24. 10:39
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
A lábtörlője vagy a faszinak, de nem barátja. Ez a faszi egyébként is alkalmatlan barátnak(legyen akár férfi barát v. női barát) mert tárgyként használja az embereket maga körül. Kivágnám a környezetemből az ilyen egyedet, az első megnyilvánulása első pillanatában.
2015. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám, hogy alkalmatlan... Okos, kedves, türelmes, tényleg bármit meg lehet beszélni Vele... tanácsokat ad, mellettem áll, biztat... úgy érzem, szeret is (kedvel). Találkoztunk az eset óta, elmondtam Neki a kétségeimet és hogy mennyire szeretném ha működne ez a barátság... akkor is próbált megnyugtatni, megígérte, hogy folytatni fogjuk stb... Szóval nem valami "érzéketlen barmot" kell elképzelni...
2015. aug. 24. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!