Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről a csajozós módszerről?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy Budapesten, ha megtetszik egy lány, akkor angolul megkérdezem, hogy merre van az xy, mintha külföldi turista lennék. Majd pár perc beszélgetés után elárulnám neki, hogy igazából magyar vagyok. Nektek mennyire jönne ez be? Egyébként 22 éves vagyok

2017. jún. 11. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
csináld, ha azt akarod, hogy egy hatalmas baromnak gondoljanak
2017. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit furcsa lenne, szerintem inkább magyarul kérdezd meg :) Főleg ha a csaj nem tud angolul :D
2017. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég erőltetett. Még csak nem is humoros. Leginkább furcsa. Vonzóbb nem leszel tőle, inkább csak kevésbé...
2017. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább magyarul kérdezd meg :-D


N

2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég retardált ötlet.
2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nevetségesnek tartom és furának. Egyáltalán nem jönne be, ketyósnak tűnnél.
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Soundon és Szigeten letesztelték. Kőkeményen tapadtak a lányok a külföldi pasikra. Nem véletlenül tartják a magyar lányokat anyagiasnak.
2017. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Szánalmas.

A magyar akcentust ráadásul ellenszélben kilométerekre felismerhető.

És mit vársz amúgy? Hogy majd a karjaiba ömlik? 😚

2017. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pár évet töltöttem külföldön szóval több mint valószínű hogy a kiejtéseden észrevenném hogy magyar vagy. De szerintem azok is akik beszélik a nyelvet és hallottak már néhány akcentust. És nem is tudnám hova tenni a szituációt hogy most miért angolul szólítottál le.

Szerintem keress valami másik módszert mert ennél még az is jobb ha magyarul oda mész hozzá hogy helló mizu és elkezdesz vele beszélgetni :D

2017. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Éreztem, hogy 0%-os lesz a válaszom. Akkor írok egy olyan választ is, ami megfelel az álszent önérzetes felhasználóknak: Ezen minden csaj átfog látni, mert 0-99 éves korig mind zsenik. Nem találják egzotikusnak és érdekesnek a külföldi srácokat és nem gondolják róluk azt, hogy pénzesek. Őszinte és kedves pasikra vágynak, ősmagyarokra.
2017. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!