Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a tulajdonságok, vagy mik azok a dolgok, amiért komoly párkapcsolatot akartok valakitől?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom ,hogy írjátok, hogy "sok fiúval ismerkedem, de egyikben sem látom az igazit, egyikben se látom a hosszú kapcsolat reményét" stb.

de ilyenkor mire gondolok konkrétan?


2017. jún. 13. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az unnepeket velem akarja tolteni,nem a barataival.

Kedves,torodo es udvarias velem. Szereti velem tolteni az osszes szabadidejet. Ragaszkodik hozzam.

N

2017. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak napsütésben van mellettem, hanem a viharban is.

Számíthatok rá, biztonságérzetem van mellette.

Én már ugyan nem "lány" vagyok, hanem egy 32 éves nő, de szerintem egy huszonéves lánynak is ezek amik számítanak sok más tényező mellett.

Magabiztos legyen és határozott, önálló élettel.

10 évvel ezelőtt is ezt tartottam szem előtt, tehát e téren nem változott a véleményem.

Sosem volt kapcsolatom (semmilyen) anyuci pici fiával, ezt mindig meghagytam azoknak a lányoknak, akiknek megfelelt az a szint.

Szememben egy férfi határozott, magabiztos, tudja, hogy mit akar az élettől, udvarias, és tisztel.Nőként kezel minden téren.

2017. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy képes együtt élni majd egy nővel és saját családot alapítani.

Van e munkája, vagy törekszik-e erre, vannak-e céljai, és milyenek, van-e bennünk közös vonás ( mit szeretünk csinálni a szabad időnkben, mert az nehéz ha az egyik hegyi kerékpározik, a másik sakkozik pl.) milyen az értékrendünk, mik a prioritások ? (Munka, család, otthon, barátok, egészség.. stb.)

2017. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!