Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti osszejonnetek egy fagyos raktaros ferfival?

Figyelt kérdés

-18 fokos raktarrol van szo! Ti mit gondolnatok errol?


29f


2017. jún. 13. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ők a 25 fokos raktárosokkal állnak max szóba, ez bukta.. :/
2017. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te amugy nonek erzed magad?
2017. jún. 13. 23:55
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, csak elolvastam a kérdést és nem fér a fejembe,hogy 29 évesen hogy a búbánatos pi**ába lehet ilyet feltenni.
2017. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyik haverom ott dolgozik, es azt mondja ez miatt nem sikeres a lanyoknal. Hat nem tudom.... Lehet olyanokat olvasni, hogy valaki azert nem jon ossze valakivel, mert olyan amilyen a munkaja. Pl kukat urit, takarito, gyarban dolgozik vagy epitoiparban, vagy allando ejszakas, stb.
2017. jún. 14. 00:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Állandó éjszakás az tény. Amíg bartenderként dolgoztam, normális kapcsolatom nem volt, az éjszakás meló nem is alkalmas egy párkapcsolatra,ezt lássuk be, a nőknek kifejezetten fontos az éjszakai összebújás. Persze,van olyan,hogy valaki azért nem jön össze valakivel,mert ilyen munkája van,de van akit ez nem befolyásol semmilyen mértékben sőt olyan is akad akinek ez kifejezetten tetszik.
2017. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És miért vagy raktáros? Nem szeretnél tovább lépni?
2017. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tehat lenezed a raktarost? Van fogalmad egy raktari munkarol? Es hova lepjek tovabb? Talan orvos legyek?
2017. jún. 14. 11:16
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Az olyan kommenteket én is nagyon bírom, amikor vki azt ecseteli, hogy fejleszd magadat, tanulj tovább. Mert aztán mindenki megengedheti magának, hogy huszonévesen ne kelljen teljes állásban dolgoznia és majd a szülei segítik a tanulmányai során (akik lehetnek betegek, szegények, akiket a gyereknek már 16 évesen diákmunkából kell támogatnia).

A nők jellemzően így gondolkodnak. -_-

2017. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Az teljesen mindegy hogy sima raktár, vagy hűtőházi. Hogy élelmiszer, vegyiáru vagy gépalkatrészek. Raktár az raktár. Az áru az áru. A raktáros meg raktáros.



Nyilván nem orvos lesz egy raktárosból. De ha ennyire nem látod az elvileg számodra ismerős területen a fejlődési lehetőségeket akkor ne is számíts jobbra.


raktáros->műszakvezető->csoportvezető->folyamatszervező->....stb.


Amúgy meg aki ambíciózus az meg kitanul meló mellett egy szakmát, mert a raktári anyagmozgatás és anyaggazdálkodás nem egy szellemi kihívást jelentő munka.


Nincs is ezzel gond, nem baj ha valaki raktáros vagy kukás. De akkor ne rinyáljon, hogy ő raktáros vagy kukás. Ha nem tetszik akkor tenni kell ellene.



(s bár nem nekem címezted, de van fogalmam a raktárról, tekintettel arra, hogy SAP WM implementációkat csinálok 10+ éve.)

2017. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!