Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti osszejonnetek egy fagyos raktaros ferfival?

Figyelt kérdés

-18 fokos raktarrol van szo! Ti mit gondolnatok errol?


29f


2017. jún. 13. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

"Fagyos raktáros" :')

Hát igen, sima raktárossal még összejönnének a nők, de egy fagyossal...

:D

2017. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
9-es, én 17 és fél éves korom óta albérletben lakom úgy érettségiztem le,hogy mellette dolgoztam segédmunkásként, utána bartender lettem, kint voltam egy évet hajón most pedig a cégemet indítgatom munka mellett, akkor miről beszélünk ?
2017. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egy szoval nem irtam, hogy elegedetlen lennek a munkammal, sot szeretem azt amit csinalok, mert valtozatos. Egyebkent az, hogy valaki muszakvezeto vagy csoport vezeto legyen ahhoz nem kell semmi vegzetseg. Pl nalunk par honapja a raktarosbol lett muszakvezeto de epp a tobbi is, csak sok sok eve. Meg van mindegyiknek a megfelelo aruismeret es a tudas ami az evek alatt rajuk ragadt. En pl. soha nem akarok irodaban dolgozni, nekem mozognom kell. En magam is vegzek adminisztracios es informatika munkat, mert a munkakorom megkoveteli, maskulonben nem tudnank dolgozni! Mikor fel orat meghaladom akkor mar unom az egeszet es van mikor a kollegamat megkerem.


A masik az lanyok velemenyere voltam kivancsi, erre a lanyoknak erzo kanok irkalnak! Ment is a piros! :)

2017. jún. 14. 23:59
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

"Az olyan kommenteket én is nagyon bírom, amikor vki azt ecseteli, hogy fejleszd magadat, tanulj tovább. Mert aztán mindenki megengedheti magának, hogy huszonévesen ne kelljen teljes állásban dolgoznia és majd a szülei segítik a tanulmányai során (akik lehetnek betegek, szegények, akiket a gyereknek már 16 évesen diákmunkából kell támogatnia). "


Igen, képzeld el, hogy meg lehet csinálni teljes állás mellett is, hogy elvégez vmilyen sulit úgy, hogy nem támogatják a szülei. Tény, hogy nehezebb, de tudod milyen sokan megcsinálták? Ez csak kifogás, hogy engem nem támogatnak és dolgoznom kell, így nem tudok tovább tanulni. A rinya az megy. Tenni kell ellene. Aki akar, az tesz ellene. Erről ennyit.

Egyébként meg nem arra gondoltam, hogy legyél orvos, hanem, hogy a területeden belül fejlődj. Én nem érném csak be, hogy egész életemben raktáros vagyok, de a te életed, te tudod. Ha nem látod a fejlődési lehetőséget a munkádon belül (mert nem akarod látni), akkor meg ez van, fogadd el, hogy sok embernek számít, mennyire vagy ambiciózus.

2017. jún. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt fontos, hogy hàny fokos az a raktàr? :D Talàn a raktàros felesègének, raktàrban kellesz èlnie!? :D Természetesen jàrnèk raktàrossal,ha szàmomra van benne valami lelkileg szèp. :) 22/N
2017. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A fagyban valo munkavegzes kicsinalhatja az izuleteket es a fogakat. Kockazatos lehet az egeszsrgre. Persze sokan csodaljak, hogy vannak emberek akik embrtelen korulmenyek kozott kepesek munkat vegezni. Akar tul meleg vagy hideg stb. A kerdes amugy valoban badarsag. :D
2017. jún. 15. 23:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak ha magasemelesu szedogepe is van
2017. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszer még a haverod helyzetének állítod kommentbe utána meg felhozod a kérdést minek tanulj/dolgozz...


Nőként is voltam hasonló munkakörben, de kerestem hozzám közel álló melót. Ezeken lehet változtatni, ha akar az ember.


S annak ellenére vonzó vagyok mások számára.

Lehet hogy csak egy önnyugtató szöveg vagy csak tipikus ribizliket próbál felcsípni, akik pénzesebb pasit akarnak.

2017. nov. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!