Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hoz nekem soha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoz nekem soha 1 férfi sem ajándékot első randira?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 10:01
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok felezős, hagyjuk már.
2017. jún. 15. 11:12
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem mindegy, hogy milyen formában költ rád a férfi ? Biztos hurcolásznád azt a szál virágot akár milyen programon ? Egyrészt még te sem tettél semmit, másrészt praktikusság, de lehet, hogy rosszul látom.

30/f

2017. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Azon a jogon,mert szép nő vagy? Annak nálam nincs annyi jelentősége,hogy első találkozás alkalmával ajándékot vinnék neked. Nem tettél te azért semmit, hogy szép legyél, csak jó lapokat húztál annak idején.
2017. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%

Visszagondolva pont azok hoztak ajándékot először akikkel az első az utolsó alkalom is lett.


Inkább ne vigyen senki mint ez a kínos adok-kapok feszengés.

2017. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
Én nem kaptam soha senkitől első randin semmit, és nem is vártam el. Pedig én is szép vagyok. :-)
2017. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Jó, de én elvárnám. Lehet az idősebb férfiaknál kellene próbálkoznom.
2017. jún. 15. 11:30
 17/38 anonim ***** válasza:
53%

9-es, még idejében szóltam... :DD


milyen pasi aki egy nyomorult szál virágot nem képes vinni, felezgesse az atomokat ne a cechet! Azt majd én eldöntöm elfogadom-e ott kezdődik!! Ha nem udvarolsz neki csak meg akarod dönteni persze más. a kotont úgyis te állod igaz.

2017. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
56%

:DD úristen "nem tettél azért semmit" ezek milyen válaszok már?????? Jézusazégben:(


Amúgy ötből négy nem hoz virágot. Szomorú statisztika, a "férfiakra" nézve!!

2017. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, én sem idősebb férfiaktól kaptam. Hanem a kulturált fajtából valók voltak, fiatal is volt köztük!:) Szerintem alap aki nem így gondolja /nő/, vessen magára.. de most itt igazi randiról beszélünk ugye nem ilyen társkeresős "aszemélyestalálkozásban hiszekhanemdöntelek megleléphetsz" típusú f... mást akartam írni de a szűrőn fennakadt, szóval férfiakra...
2017. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

"Amúgy ötből négy nem hoz virágot. Szomorú statisztika, a "férfiakra" nézve!!"


Az a szomorú inkább, hogy egyes nők azt hiszik többet érdemelnek, mert szépek. Van egy jó 10-15 évük és utána nem tudják feldolgozni, hogy mindenki szarik a fejükre, mert megöregedtek. Plusz egy normális férfinál a van punci meg szép édeskevés.


"Miért nem hoz nekem soha 1 férfi sem ajándékot első randira?"


Az eddigi megnyilvánulásaid alapján annak is örülj, hogy elmennek veled randizni.

2017. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!