Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hoz nekem soha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoz nekem soha 1 férfi sem ajándékot első randira?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 10:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy kamu troll kérdés... és gondolom valamelyik fiúka írta ki, aki itt szokott síránkozni, hogy mindig elutasítják.
2017. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is akkora kamu, hogy hihetetlen!


Már alapból fura a kérdés, de amikor azt írja, hogy "Azon a jogon, hogy szép nő vagyok!"


Meg ez a "azt, hogy felezzünk? hagyjuk már!" szöveg is... áhh kilóg a lóláb. Ennyire senki sem lehet öntelt nyomorult. és ilyen hülye sem.


A 61%-os meg szerintem csak egy másik felhasználó, amiről írogat magának, hogy megerősítse. Ő sem lehet ennyire idióta. Hát nehogy már.


Mire föl várná el ezt egy nő? Egyáltalán mire föl vár el bárki ajándékot? De első randira? na ne! Ha AKAROK, akkor adok, de amúgy nem.


Az ajándék inkább a szeretet kifejezése. Annak a kifejezése, hogy "gondoltam rád addig is, amíg nem voltunk együtt! Eszembe jutottál, és ezért hoztam ezt."

DE (és ez nagyon fontos) valami személyes dolgot adok ajándékba, amit első randira még nem tud vinni az ember, mert NEM IS ISMERI A MÁSIKAT!


Személyes dolog... például volt egy barátnőm, aki nagyon szerette a színes élénk képeket, rajzokat (sokat rajzolt ő is), és látta a cirkusz plakátot az utcán és nagyon tetszett neki. Mondta, hogy ilyen plakátok és poszterek vannak a szobája falán.


Hát egy randink előtt lementem a városba félórával előbb, leszedtem (letéptem igen) egy olyan plakátot ügyesen, hogy nem legyen sok baja. És oda adtam neki.


Gusztustalan béna, ótvar csicska dolognak tűnik most így leírva, meg milyen olcsó már... de ő irgalmatlanul örült neki :) Nem volt húúú de szép a plakát, nem volt drága, nem volt sok erőfeszítés, csak éppen annyi, hogy figyelek rá, megjegyzem és később teszek azért, hogy megmutassam neki, hogy: gondoltam Rád!

2017. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

25-ös: Nagy vagy! Pacsi :D Nagyon nevettem a hozzászólásodon és igazat adok. "egy ótvar kétforintos" :DDDDD


Ha kamukérdés, ha nem, az a legszomorúbb, h tényleg vannak ilyen nők, ha nem halmozod el őket ajándékkal (legyen az randi vagy már kapcsolat), akkor borul a bili. Az ilyeneknek az érzelmi szintjük 0, a kapcsolatuk is és az ajándékokkal próbálják kompenzálni a dolgokat... Hiszen milyen irigylésre méltó dolog kiposztolni a közösség oldalakra, h a kapcsolat milyen tökéletes ;)

2017. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha nőnek nem is, trollnak legalább nagyon szép vagy. :)
2017. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Figyelj, csibe, amitte keresel, aza bank oldalába van beépítve. Teremtsd meg magadnak, ez az egyik. A másik, ótvar ribnc helyett legyél nő, aki érdemel is bármit egy nagy pofonon kívül.


És akkor csodálkozunk, hogy minket a magadfajták miatt beskatulyáznak az ostoba lotyó kategóriába...

2017. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

:D persze hogy kamu kérdés, de nekem jólesett a virágos panaszáradatomat is kiadnom..itt :D

Tkp. miről szólt a Kérdés? ---:D

2017. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én nőként inkább annak örülök, ha ajándékot nem hoz vki, de azt értékelem, ha tényleg meghív, és nem akarja velem kifizettetni a saját részemet. Mert a meghívás az így néz ki. Viszont ajándékot sztem normális esetben olyan embernek adunk, aki kiérdemelte, vagy akit ismerünk és szeretünk. Első randinál nem szerelmes egyik sem a másikba, és a normálisabb nőknek igenis ciki, hogy ajándékot ad a másik, amit nem is érdemelt ki, és mi a francot kezdjen vele, ha a randi nem sül el jól. Adja vissza a virágot, csokit, mittudomén? Ne adja vissza? Ajánlja fel?... Bőven elég ajándékot vinni első-második randin. Nem 60 évvel ezelőtt vagyunk, akkor voltak ilyen kőbe vésett szabályok, hogy a pasi vigyen randira ajándékot... lehet, a kérdezőnek vmi 70éves úriemberrel kellene kezdenie, vagy vmi milliomos vállalkozóval, aki az aktuális libáinak pénzzel akarja betömni a pofáját.
2017. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Aranyos kis csaj vagy. "Azon a jogon, hogy szép nő vagyok." Ezzel csak az a baj, hogy ott beszélünk jogról, ahol nincsen szeretet. A volt "csajom" jut erről eszembe. Jött a nőnap és mondom neki, hogy márpedig én virágot nem veszek. Inkább csokit meg unikumot. De neki virág kell. Kiharcolta, dehát egy kierőszakolt ajándék annyit is ér, mert nem szívbúl gyűn, hanem kényszerbúl.
2017. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!