Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel azt akarta kifejezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel azt akarta kifejezni, hogy szexelni akar első randin?

Figyelt kérdés
Ezt írta a pasi: nagyon szimpatikus vagy, hatalmas pozitív meglepetés. Úgy érzem, pénteken nem csak vacsora lesz. :-)
2017. jún. 15. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Haha mondanám ezekután hogy még vacsora sem lesz!

Idióta...

2017. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy utána bemutat az anyjának akivel 30+-os létére együtt él D:

30/f

2017. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Én tettetném a hülyét, és rákérdeznék, hogy mégis mire gondolt még?

Ha tovább célozgat a szexre, akkor megmondanám neki, hogy ez talán nem csak rajta múlik...

Nekem alapvetően azzal sincs semmi bajom, ha valaki már első randin szexelni akar, simán el tudok képzelni olyan helyzetet és összhangot, hogy meg is történjen...

Na de ez a kijelentő mód, mintha csak és kizárólag ő döntené el, csak rajta múlna a dolog. Hát érdekes...

2017. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyomik vagytok.


Ez a kijelentés már miért takarná magában hogy egoista. Ennyi élettapasztalatok sincs? Vagy ennyi el vagytok szállva magatoktól, hogy ha egy kicsit is máshogy mernek beszélni veletek, mint ahogy a begubózott fejetekben elképzeltétek, már rögtön az előítélet? Bezzeg ha semmi kétértelmű pozitív jelzést nem adna a másik, ott nyomorognátok kételyek közt. Máshogy megfogalmazva, a való világban amikor kiléptek az ajtó mögül, tudjátok fiuk/lányok, ahol a fény és más emberek vannak, ott ez semmiség, egy pozitív visszajelzés. El kell menni vacsorázni és kontrázni pár válasszal, passzolgatni a labdát. 4-5 randi után se kell lefeküdni vele. 10 után se. 1 sőn se ciki. A többit döntsd el magadban kérdező. És ne hallgass már másra, komolyan mondom itt 90%-ban önbizalomhiányos vagy pökhendi városi panelpatkányok vannak, akikhez ha hozzá mernek szólni, leordítsa a sárga földig a másikat. Ez kell neked?

2017. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az "osszejovesre" gondol, ami kb egy csok. Nem a szexre.

Vagy kb arra, hogy nem csak vacsi (=kozos etkezes ismerossel), hanem egy ferfi -no kozotti ismerkedes/valami ami tortenik.

2017. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen sexre gondol, mert azt mondta PÉNTEKEN nem csak vacsi lesz

Gond van az értő olvasással?

2017. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Csak célozgat, hogy semmit ne lehessen rajta számonkérni. Nagyon ellenszenves, nekem ez nem fér bele az adok-kapol játékba.


Úgy csinál, mintha már megkapott volna. Ettől én lealacsonyítónak érezném a helyzetet.


Nem mennék vele randizni.


Ne kérdezz vissza, ki fog térni. Ha pedig rákérdezel mondhatja, hogy ő csak desszerte vagy mittudomén mozira gondolt.


Nem humoros, nem flörtölős, ellenszenves stílusa van.

2017. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "pozitív meglepetés" mi a szart várt? Én óvatosan kezelném.
2020. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!