Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar minden férfi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden férfi első randin ágyba vinni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok az a k*rvásan öltözködő vagy viselkedő lány, a legkevésbbé sem.

Idáig akárhány randevún voltam, minden egyes alkalommal ez lett belőle... én pedig léptem. Leléptem.

Mert nem egyéjszakás kalandot akarok, és csak olyan férfiakkal ismerkedem, akik szintén így vallják. Komoly, nem huszonéves kisfiúkkal ismerkedem, nem szórakozóhelyeken és nem ilyen kigyúrt szépfiúkkal randizom.



"sajnálom, hogy nem jöttél át..."

"ugye nálam alszol este?"

"szívesen aludnék veled jóó szorosan"

stb.


2017. jan. 23. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert vágynak rád. Mondjuk várhatnák a második randiig.
2017. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Mert férfi
2017. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem sértésből, de valami oka van, hogy őket fogod ki. Ha mindig egy hasonló férfitípussal ismerkesz akkor az eredmény is mindig közel azonos lesz. Lehet más típusokkal is szerencsét kellene próbálnod, mert nem mindegyikünk ilyen, sőt sokunkat zavar az általánosítá amit ránk húznak ezek miatt a "férfiak" miatt.
2017. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Az nem itt kezdődik. Szoknyapecér múltamra én miért tudom még is azt mondani,hogy a nő az úriemberre vágyik ? Aki nem akarja ledönteni az első randin,hazáig kíséri stb. stb. Persze ehhez is kell az önbizalom és nem csak az hogy akkor most egy konzervatív úrfiról beszélünk,de gyerekek... a lényeg az,hogy olyan férfiakat fogtál ki,akik valószínűen kivannak éhezve a szexre teljes mértékben, alig volt 1-2 kalandjuk és nem tudják felmérni sem a helyzetet,hogy mire vágysz, azért nem mondanám,hogy csak arra megy,mert ahhoz meg ezek a szövegek eléggé zöldfülűek.
2017. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező, tudjuk mindketten nagyon jól, hogy az általad felvázolt szitu max a fejecskédben létezhet. A valóságban még bottal sem piszkálnának a férfiak, nemhogy randira hívjanak, csakhát ugye ez a szakmád, tartalmat produkálni fórumokba, olyan kérdéseket feltenni ide, amik minél több oldalletöltést és hozzászólást eredményeznek, hogy a site üzemeltetőinek növekedjen a reklámbevétele.


Azért kellemetlen lehet, amikor vége a melónak, és felébredsz a kegyetlen valóságban. Ilyenkor szedsz valami altatót, esetleg alkohollal próbálsz rásegíteni arra a fránya álomra?


Azért legalább jól összejött neked ez a meló, nem? A szemszögödből nézve legalább kamatoztathatod az elképzelt írói tehetséged, nem kell közvetlenül valós emberekkel kommunikálnod, és megvan az illuzió, hogy bizony nap mint nap egyre többet tanulsz az életről-emberekről. (Megsúgok egy titkot, az itt hozzászólók többsége hozzád hasonló elkeseredett kreatúra, egy részük szándékosan trollkodik, a maradék meg a saját életképtelenségét és kudarcait fogja itt levezetni.)

2017. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
És te gondolom egy huszonéves kislány vagy
2017. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a nem huszonéves kisfiúkkal szöveg azért nem jó, mert egy olyan ismerősömről se tudok, aki randira hívott egy lányt, és első körben meg akarta volna dönteni. Pont, hogy az idősebbeknél van első randin szex, pont azért, mert már nem igazán szeretnek udvarolgatni, meg zsákbamacskát árulni, hanem tudni akarják, hogy milyen vagy az ágyban, összepasszoltok-e, ha igen, akkor utána folytatják. Nálunk pont fordítva van. Persze, egy éjszakások vannak, de ott senki se áltatja a másikat, hogy randiznak. egy huszonéves kisfiú
2017. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, 24 éves

nem veszek komolyan (gondolom)...

2017. jan. 23. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért akarok minden nőt az első randin ágyba vinni, mert jó szexelni és mert utána közelebb érezzük magunkat egymáshoz.


Ennyire egyszerű. De tudom, hogy huszonéves nőnek ez a válasz túl egyszerű, túl kézenfekvő, ezért úgysem fogod elhinni.

2017. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert így választasz.

Miért van az, hogy az ilyen panaszkodó lány ismerőseim, ha átküldik a beszélgetést, 10 perc múlva letudom szűrni, hogy a pasi csak dugni akar? És ti miért vagytok kommunikáció terén ennyire fejletlenek? Nem beszólni akarok, hanem tényleg érdekel a dolog.

Mondjuk ha olyat írsz, hogy "komoly, nem huszonéves kisfiúkkal" ismerkedsz, akkor megértem a dolgot. 24 éves kislányként, mitől gondolod magad komolyabbnak?

2017. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!