Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha még nem járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még nem járok egy lánnyal akkor mennyi ajándéktól nem fogja tolakodónak venni?

Figyelt kérdés

vagy éppen nem fogja azt hinni h oda vagyok érte. :) Nem szeretném ha elszállna magától(hajlamos rá)csak az a baj h mindenki mást mond, szóval mindenképp sok választ kérnék.

Szóval mi az ami nem sok? Minden második randin valami apróság? (plüss maci:D nem éppen ez csak mértékegységként értendő) Vagy mondjuk 1 hónap alatt 1 gyűrű? Igaz akkor már járni fogunk valószínűleg, szóval akkor már a kapcsolat elején ez nem tolakodó? Csak "sajnos"(?) betegesen szeretek mindenkinek vásárolgatni, főleg annak akit szeretek. :)


2010. máj. 18. 22:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
uhh, kicsit hülyén fogalmaztam, remélem érthető. :)
2010. máj. 18. 22:03
 2/15 anonim ***** válasza:

őőő szeretsz vásáolgatni mindenkinek?

óó valahogy én túlélném :D

2010. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első hónapban ne vegyél gyűrűt.. xD meg a minden második harmadik randin ajándék sok...
2010. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugye még szűz vagy? FEeljtsd el ezeket a kütyüket; ezért fog szeretni, ha egyáltalán lesz valami. Máshogy fejezd ki, hogy "odavagy érte". (ami a legkevésbé sem gond, ha tudja)
2010. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha ne legyen rendszeres az ajándékozás.Úgy értem,hogy pl. minden második randin.Mert,ha esetleg egyszer úgy jön ki,hogy elfelejted vagy épp nincs pénzed,akkor abból sértődés lehet vagy megijedhet,hogy már nem szereted stb.Az ajándék mindig legyen meglepetés és alkalomszerű.A gyűrű egy elég húzós ajándék pároknál,könnyen félre lehet érteni vagy frászt lehet tőle kapni. :)) Apró ajándék lehet a csoki vagy egy szál virág,esetleg mezei virágokból csokor,néha egy-egy kajameghívás pl. hamburgerre vagy palacsintára.Ezek bőven beleférnek a kapcsolat elején.Később pedig már jobban megismered és ő is téged,ezen a téren is össze fogtok hangolódni.
2010. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D:D Nem, nem vagyok szűz. :D Csak azoknak veszek ajándékot akik komolyan kellenek, de a logikád helyes, barátnőm még nem volt, érthető okokból. :D
2010. máj. 18. 22:09
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat egyébként.


ma 22:08: Nem is rendszeres, spontán szoktam a dolgokat. a gyűrű tényleg húzos lehet mert egy másik lánynál ezzel buktam be, frászt kapott. :D am az a baj azokkal amiket írtál h túl közönségesnek találom. Jó persze virágot már kapott de azt is úgy h mentünk az utcán és megtetszett egy az ablakba és lekaptam neki. :D Esetleg valami kevésbé hétköznapi apróbb ajándékok? vagy egyszerűen maradjak spontán?

2010. máj. 18. 22:14
 8/15 anonim válasza:

fúú ez engem rohadtul idegesítene :D talán soksok idő után egy egy tényleg apróság oké, de amúgy.. ha mindig kap vmit egy csaj akkor sztem egy idő után nem becsüli meg bármit kap annyira mint ha csak télleg néha meglepnék vmivel. Meg ha hajlamos rá (ez egyénfüggő sztem), akkor el is várja majd tőled ha hozzászokik h mindig ajándékozgatsz.

és amíg nem jártok ne adj neki semmit, max ha szerelmes vagy belé, akkor rózsát:D

am gyűrűvel sztem várj esküvőig:D

de ha nagyon akarsz adni valamit neki szerintem csak olyan havonta tedd és akkor is csak valami kedveset. (:

2010. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol beszlek. Volt egy ilyen esetem. Lany vagyok es a 2. randin kaptam a fulbevalot. Ez nagyon meglepett. Persze orultem neki de furcsa volt. Es nem tudtam mit gondoljak. Tulzasnak tartottam bar elfogadtam. Kisse elszalltam tole az az igazsag, azt hittem oda van ertem...aztan kitudja lehet oda is volt. Nah de a lenyeg az h csakis akkor vegyel neki ajandekot ha biztos vagy benne h osszejosztok es oda is vagy erte. Maskepp semmi ertelme. De a legjobb ha nem veszel semmit tul korai. Hany eves vagy? En 17 voltam akkor mikor ez tortent. Es tenyleg korainak ereztem...foleg ha az elejn sokat adsz akkor hajlamos ra h azt higgye h par het mulva megint adsz vlmit...vlmi dragabat...szal csak ha nagyon nagyon oda vagy erte maskepp ne! Remelem segitettem.
2010. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22:08-as vagyok

Tudom,hogy hétköznapi dolgokat írtam,de nem véletlenül.Azért,mert ezek apróságok és itt nem az értéke a fontos,hanem a gesztus.Nem kell első randira lehozni a csillagokat,azzal még bőven ráérsz.Ezekkel az apróságokkal kifejezheted,hogy érdeklődsz iránta,hogy szeretnél kedveskedni,de nem vagy gondolom arab sejk,szóval túlzásba sem kell esni.Ha tényleg normális lányt választasz,ő örülni fog minden apróságnak,mert tőled kapja.Akinek pedig csak a gyémánt karkötő az alsó limit,amellett csak szenvedhetnél évekig.

Szerintem maradj spontán.A legjobb élményeimet a párommal mindig a véletlen szülte. :)

2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!