Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha még nem járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még nem járok egy lánnyal akkor mennyi ajándéktól nem fogja tolakodónak venni?

Figyelt kérdés

vagy éppen nem fogja azt hinni h oda vagyok érte. :) Nem szeretném ha elszállna magától(hajlamos rá)csak az a baj h mindenki mást mond, szóval mindenképp sok választ kérnék.

Szóval mi az ami nem sok? Minden második randin valami apróság? (plüss maci:D nem éppen ez csak mértékegységként értendő) Vagy mondjuk 1 hónap alatt 1 gyűrű? Igaz akkor már járni fogunk valószínűleg, szóval akkor már a kapcsolat elején ez nem tolakodó? Csak "sajnos"(?) betegesen szeretek mindenkinek vásárolgatni, főleg annak akit szeretek. :)


2010. máj. 18. 22:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

kedves 22:16osok. :D


Nagyjából ugyan azt írtátok le, szóval túl korai...úgy látom nem nagyon csípitek ti sem, szóval maradok annyiban h nem kap semmit sem, az a legtutibb. :D Max meghívom egy fagyira. Egyébként szerelmes vagyok belé, szóval igazából azért nem érzem most a súlyát a dolgoknak vele kapcsolatban. :) de azért majd megpróbálom visszafogni magam, köszönöm a válaszotok, sokat segítettetek. Már azon gondolkodtam h fehér arany vagy arany gyűrűt kapjon. :D

2010. máj. 18. 22:24
 12/15 A kérdező kommentje:

22:21:

nem vagyok arab sejk, de fiatal korom ellenére jól keressek, amivel koromnál és jellememnél fogva szeretek kicsit kihangsúlyozni, ami társul a hatalmas szívemmel. :)

a leányzó szerencsére normális, szóval ettől nem félek, h átver. :) inkább attól h megijesztem és eláll a szándékától h több akar velem.


szóval akkor a konklúzió: nagyon ritkán(3-7hét között), spontán, kisebb értékű ajándékok. :)


köszi lányok. :D

2010. máj. 18. 22:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Uu en nem szeretek ajandekot kapni se viragot csak ritkan. Nemtudom. Attol fugg szereti e az ajadekokat es a vasarolgatast. Am sztem honapfordulokra valami.
2010. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok, de ha az első pár randin értékesebb dolgot kapnék tőle, mint pl. egy csokor virág, akkor azt hinném, hogy meg akar venni, azt hiszi rólam, hogy a pénzére bukom, és ezek után és "dafke" nem találkoznék vele többet, mert ebből azt szűrném le, hogy vagy csak tárgynak tekint, egy "trófeának", amit meg kell venni, vagy pedig borzasztóan alacsony az önbizalma,és mindkettő elég visszatetsző. Persze, ha már egy pár vagytok, és jártok 2-3 hónapja néha meglepheted apróságokkal, de ne ékszerrel, stb:D

Arról nem is beszélve, hogy nehogy csak azért legyen veled egy lány (nem pont a kiszemelted, hanem a későbbiekben), hogy ajándékokat kapjon tőled, ne hagyd magad kihasználni!

Amúgy kedves dolog, hogy ilyen figyelmes vagy, csak egy picit vegyél vissza:):)


19/L

2010. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

utolsó:

Én úgy vettem észre h örül neki és nem az jön le neki h megakarom venni, önbizalmam meg már néha zavarja is. :D

am azt mondjátok h ne ékszert, nem szeretitek az ékszereket vagy micsoda? :(

2010. máj. 20. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!