Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akad még olyan nő ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad még olyan nő ebben az országban, aki a személyes ismerkedést preferálja?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2017. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs, csak a net. (Anett)
2017. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor még vannak értelmes nők.
2017. jún. 16. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Itt a gyk-n segítő szándékkal sok pasinak is tanácsoltam mert sztem célravezetőbb személyesen ismerkedni, de a sok netfüggő azonnal lepontoz meg beszól. Közben meg ugye évekig sírnak hogy nem tudnak felszedni társkeresőn nőt. Ki meg persze nem mozdulnának a 4 fal közül, csak a kifogásokat keresik meg háborognak. Pedig az értelmesebb lányok (és a csinosak) nem neten keresnek párt. Spontán szoktak inkább párra találni mert eljárnak ide-oda.
2017. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Sokkal nagyobb az értéke ennek, mint mondjuk 10 "szia, mizu?"-nak a társkeresőn.
2017. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki a neten ismerkedik még lehet értelmes és sokan képesek többet kommunikálni annál, hogy szia mizu. Nem mindenkinek van ideje sokat eljárni otthonról, nem mindenkinek van bátorsága leszólítani másokat és nem mindenki él városokban. Nekik igenis hasznos a netes társkeresés. Ettől függetlenül persze jobb élőben, de nem kell egyből nekitámadni azoknak, akiknek úgy nem megy.
2017. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sehol sem ismerkedek, de számomra az nem értelmes ember, aki kijelenti, hogy ha a másik úgy csinál valamit, ahogy Ő jónak látja, akkor értelmes. Benne van a lenézés.
2017. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem támadok nekik, csak amikor olvasok ilyen kérdéseket, hogy hónapokig beszélget valakivel neten, az nem annyira idegen és élettelen, hogy nem értem, mennyivel jobb ez vagy előnyösebb, mint személyesen ismerkedni.

Azt nem tudom elfogadni, hogy nem mer élőben ismerkedni, mert akkor az egy degeneráció.

Akkor neki valamilyen pszichés problémája van, de ezt ne fogadjuk el normálisnak.

2017. jún. 16. 19:17
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem megmagyarázhatod, mitől jobb hónapokig irkálni valakinek mint az, hogy élőben, az egész embert magát látod és próbálsz vele ismerkedni.

Én mindent elfogadok ha van rá megfelelő magyarázat.

2017. jún. 16. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!