Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért blokkolunk le randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolunk le randin?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal netről, az első randi olyan jó volt, hogy én konkrétan bele is zúgtam(legalábbis a fellángolás megvan). Szerintem ő is hasonlóan érez. Tegnap volt a második randink és ilyenkor már, a "szerelem" hatására, tökre leblokkoltam, és ő is. Alig beszéltünk így, izgultunk mindketten. Hogy lehet ezen túllendülni? :/ Mondjam meg neki őszintén, hogy mit érzek? Így 2 randi után még félnék ettől...holnap lesz a 3.

2017. jún. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeritem engedjetek szabadjara a testiseget es minden rendben lesz.
2017. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 tény, hogy borzasztóan kívánom :D Már olyan jó lenne annál a szakasznál tartani, hogy félelmek nélkül beszélhessünk az érzéseinkről...gondolom, ha 3. randira is elhívott, akkor sínen vagyunk és ő is így érezhet, összeszedem a bárorságom és teszek utalást az érzéseimre :D Hátha attól ő is felbátorodik.
2017. jún. 17. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tini kategória szintű kérdés. Nem tévesztettél házszámot?
2017. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, huszas éveink elején vagyunk. Rengeteget randiztam már, de én mindig leblokkolok, ha olyannal beszélek, akibe bele vagyok zúgva :/ Szerintem azért is, mert voltak viszonzatlan szerelmeim és inkább nem mutatom ki. Ezt ki lehet nőni vagy hogy a francba lehet megváltozni ilyen téren?
2017. jún. 17. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi a 3-as válaszadó,mindenhová ezt irja szegény nagyon unatkozik.
2017. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek tisztázzuk a fogalomzavart:

Az nem szerelem,hogy valakivel kétszer randiztál és vonzódsz hozzá.

Egy igazi szerelem párkapcsolatban alakul ki,mikor két fél kölcsönösen kiteljesedik a másikban, jobban megismeri és vannak közös élmények, stb. Nos,hasonlítsd már össze a kettőt.


Túl izguljátok a randit,mint akinek megfelelési kényszere van,pedig nem arról szól, hogy bizonyítani kéne bármit is.

El se tudom képzelni,hogy aki randin remeg az izgalomtól,az az érzéseiről beszéljen. Valószínű dugába dőlne az egész.

Nem is javaslom,hogy ilyet tegyél,inkább éreztesd vele. Érj hozzá,öleld meg, bármi.

De ha a srác nem veszi a lapot,akkor egy idő után kiábrándító lesz.

2017. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!