Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elmennétek bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elmennétek bulizni egy ismeretlen fiúval első alkalommal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a fiúval elkezdtek beszélgetni és meginvitálni egy közös beülésre, majd egy bulira. Igent mondanátok neki, ha szimpatikus?
2017. jún. 17. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne mennék?
2017. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem ismered meg a másikat egy buli alkamával, ha rád lenne kiváncsi akkor szerintem kevésbé zsúfolt helyre visz ahol tudtok beszélgetni
2017. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek nem sok értelme van. Ha az illető komoly szándékú, akkor egy buli alkalmával nem tud megismerni. Ha pedig csak a bugyimba szeretne bejutni, egy zsúfolt szórakozóhelyen a legkevésbé praktikus ( mármint egy mosdóban egymásnak esni annyira kényelmetlen...)

De ettől függetlenül biztos van, akinek ez az álom randi :)

19/L

2017. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha amúgy is mennék, és lennének ott ismerőseim, egyébként nem.
2017. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen beülnék vele valahova iszogatni, viszont bulizni esetleg akkor mennék vele ha lenne közös baráti tásaságunk, de kettesben nem.
2017. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyabbak a szándékai, elsőre nem mennék vele bulizni. Beszélgetni, belülni egy helyre sokkal szimpatikusabb.
2017. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szoktam olyanokkal bulizni menni, akiket nem ismerek.
2017. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem se akar megismerni, ha buliba akar vinni egyből.

na meg a mai világban egy idegennel? :D

2017. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!