Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar ez a lány mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ez a lány mindennap találkozni velem? 26F

Figyelt kérdés
Van barátnőm de nem az igazi már a kapcsolatunk. Megismertem egy másik lányt aki folyamatosan hív és találkozni akar velem csak azért hogy együtt legyünk kicsit. Aranyos a lány nagyon. De nem tudom h bejövök neki vagy csak a barátnőmet akarja "legyőzni" és növelni az ego ját hogy ő el tud venni tőle és ha sikerül neki 1 hét után kidob. Egyszerűen annyira komolynak érzem a szándékait hogy ha ez csak szinészkedés akkor szerintem már beteges..
2017. jún. 18. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a beteges, hogy megfordul egyáltalán a fejedben ilyesmi.
2017. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mintha nem lenne ilyen lány a világon aki csak erre megy hogy játszadozzon
2017. jún. 18. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még te sem tudod, hogy játszadozik-e, mi honnan tudnánk?
2017. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nem játszadozna mert állandóan velem akar lenni és akármikor hivom hogy most van pár percem tudunk talizni egyből jön nem másokkal van hanem pár percen belül ott van
2017. jún. 20. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!