Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lányt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lányt érdemes rögtön elhívni sétálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy suliba járunk de nem ismerjük egymást. Azt tervezem, hogy a jövő héten elé állok és elhívom sétálni valahova vagy valami ilyesmi. Jó ötlet? Szokták azt is írni, hogy először beszélgessek vele általános dolgokról mert rögtön elhívni elég béna. De szerintem meg az béna ha full ismeretlenül kezedk el vele beszélni. Én szeretnék kertelni..... 18/F
2010. okt. 22. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem nyugodtan hívd el sétálni, vagy beülni valahová egy forrócsokira vagy ilyesmire. és ott lehet beszélgetni:)
2010. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
javítás: Én NEM szeretnék kertelni...:)
2010. okt. 22. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha gyakran látnálak és néha köszönnél úgy jobb lenne mivel először lehet megrémülnék tőled:D


20.l

2010. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hmm érdekes. lehet nyomulásnak veszi és akkor az egésznek vége. Én se nagyon mennék el ismeretlennel sehova.
2010. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg igenis elmennék veled, ha szimatikus lennél. :)

Szerintem légy bátor, bagy bajod úgysem lehet.

2010. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hát én úgy vagyok vele, hogy az is nagyon béna lenne ha ismeretlenül kezdeném neki lökni a sódert. Vagy, hogy csak úgy ráköszönnék a folyósón például. De az is lehet, hogy ez is béna, hogy rögtön sétálni hívnám. Tehát? Mit tegyek?
2010. okt. 22. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen? Ha szerinted ez mind béna dolog, akkor mi a megoldás?

Máshogy nem tudsz vele megismerledni, ha nem mész oda hozzá, és nem kezdeményezel beszélgetést!!


Különben honnan tudja meg a lány, h mit akarsz?


De ha ennyire nem mersz kezdeményezni, akk először csinálj csak annyit, hogy hogyha összefutsz a lánnyal, akkor nézd őt, mosolyogj rá, adj neki jeleket, h tetszik neked...stb. És ha ő is visszamosolyog, vagy látod, h zavarban is van egy picit, akkor már aztán végképp nyugodtan odamehetsz hozzá. :)

2010. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Félreértesz én nem mondom azt, hogy mindegyik megoldás béna. Én azt mondom, hogy nem tudom, hogy mit csináljak mert arra az esetre, hogy ismeretlenül sétálni hívnám sokan azt írták hogy "béna". Ezért nem tudom, hogy mit csináljak....:S
2010. okt. 22. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert ha sétálni hívod nem kell vele beszélgetni? És ugyanolyan alap dolgokról fogtok akkor is ha odamennél simán és nem sétálnátok. Szerintem ráérne a séta, de mivel alap dolgokat se tudsz róla, így mit kérdeznél róla? Hány négyzetméteres a házatok? vagymi?
2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még most sem érted:D Nem az a lényeg, hogy niről beszélünk majd hanem a helyzet maga. Odamennék hozzá, hogy Szia, milyen rossz idő van. Elég béna lenne. De ha már sétálunk ott már más lenne beszélnünk. A kérdésem továbbra is az, hogy el hívhatom-e rögtön sétálni vagy előtte fussak pár kört?
2010. okt. 22. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!