Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar (na) ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar (na) ha a srácnak nem lenne kocsija?

Figyelt kérdés

Főleg úgy, hogy más városban laktok és ahol laksz, dolgozol az nem a szülő helyed hanem az 200 km van. És csak vonattal tudnátok közlekedni.

Nem vagyok nagy igényű mielőtt azt írnátok csak nekem fura lenne, hogy vonattal mennénk haza, hogy bemutassam... eddig a volt párjaimnak mindnek volt kocsija, nem új, de így tudtunk menni nyaralni, vagy ahova csak szerettünk volna.

Nekem van jogsim, most kocsira gyűjtök. Neki még nincs és úgy van vele minek az neki...



2017. jún. 25. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban kedveled, akkor részletkérdés van-e kocsija vagy sem.
2017. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Kocsi birtoklás=pénzégetés az esetetekben. Mi bajod a vonattal?
2017. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Utálok vonatozni. Amennyire lehet kerülöm.

Családban van 2 kocsi így addig míg nem lesz saját használhatom anyuét. És nem kell igazodnom semmihez, ha vhova menni akarok megyek.

És úgy érzem a srácnál ez zavarni fog, hogy állandóan a tömegközlekedéshez kell igazodnunk, hogy mikor tud jönni...

2017. jún. 25. 18:25
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
És? Az ő élete, ha nem kell neki kocsi, akkor nem kell. Ha ebbe nem tudsz beletörődni, akkor meg keress mást magadnak akinek van autója!
2017. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress olyan srácot, akinek van kocsija.


Most komolyan, mi ebben a nehéz?

2017. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem anno a párommal nem volt kocsija és nem is zavart, mert nem ezért szerettem belé.

Őt kezdte el zavarni, hogy buszon kell hazacipelni a cuccot a nagybevásárlás után és 2 hét nyaralás sem kényelmes vonattal. Így vettünk egy kocsit. Nyilván sokkal kényelmesebb az élet, 20 perc alatt lent vagyunk (1 óra helyett) a Velencei tavon pl. és kényelmesen meg lehet venni 4-5 karton vizet is. Arról nem is beszélve, hogy nyaralás/kirándulás közben/után/előtt is sokkal jobb.


Bár 12 év után sem szándékozom lecserélni a páromat, de ha újra ismerkednék akkor igen, zavarna ha nem lenne kocsija az illetőnek.

2017. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha már kijártad a nyolc általánost, és megtanultál számolni, akkor kérjél kocsit számon bárkin is. De ezt egy olyannak aki anyuci kocsikáját fuvarozza, (gondolom Mami tankolja is) hiába magyarázom. Éljél a kis hercegnőcske világodban, a srácot meg hagyd, egy férfi sem érdemel egy ilyen elkényeztetett hisztigépet.
2017. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, rossz napod van?

Képzeld el, hogy én tankolom, mivel ÉN használom!

Utolsó előtti köszönöm válaszod!

2017. jún. 25. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy férfinek legyen háza, legyen kocsija...ha annyira egyenjogúság van ez miért nem lehet elvárható egy nőtől is?
2017. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Mégis mi ezzel a baj, hogy vonattal hozod haza bemutatni a barátod? Mit számít egy ilyen körülmény? Egyébként pedig egy jó adottságokkal rendelkező városban valóban nem létszükség a saját gépkocsi. Mindent elérsz tömegközlekedéssel vagy pl. jó időben kerékpárral, munkába is mehetsz így. Ha van a közelben bolt, oda is le tudsz menni a két lábadon, nem kell kocsi a bevásárláshoz sem.
2017. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!