Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rászólnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászólnátok a párotokra, ha rendszeresen ilyen jellegű képeket tenne közzé VAGY randiznátok vagy összejönnétek olyannal, aki a közösségi oldalakon mutogatja magát?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt férfiak esetében a feszítős, kockás has mutogatós képeket, vagy ahol alsónadrágban van, lányoknál pedig a fehérneműs, mellkipakolós, stb. képeket.


Nektek mi a véleményetek erről?


Lehet, hogy felszínes vagyok, de utasítottam már vissza emiatt fiút. Képtelenségnek tartom, hogy valakinél ilyen viselkedéssel ne legyen valami katt. Komolytalan számomra, bármilyen jó teste is van az illetőnek.


2017. jún. 26. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem randiznék ilyen lánnyal.
2017. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Normális, egészséges férfi vagyok, de hánynom kell, amikor bikiniben szelfizős, csücsörítős lányok fotóját látom. A tükör MINDIG retkes, a háttérben szennyes ruhák, kupi.
2017. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem jonnek ossze ilyen ferfival, de szerencsere ez foleg a tizeneves korosztalyra jellemzo, 25 evesen mar nem ok erdekelnek :D
2017. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Részemről nem sok vizet zavarnak az ilyen emberek. Egyrészt mert ritkán élek a fb-vel, másrészt, mert nincsenek ilyen ismerőseim (még a testépítők sem árasztják el ilyen képekkel a profilukat).


Nekem az a véleményem, hogy facén mindenki azt reklámozza ami szép és jó az életében. Van aki nyaralásaira büszke, az anyukák, apukák a gyerekükre, más arra, hogy van valaki akivel megoszthatja az életét és a szelfizés örömeit, valaki a tanulmányi sikerei (ballagási képek)... és van akinek a teste marad az. (nekem is pl. a sportban elért teljesítményeim és a hobbim gyümölcsei ki vannak rakva, attól függetlenül, hogy nem vagyok nagyon aktív tag)


Engem azért kicsit elgondolkodtatna, ha olyan emberrel akadnék össze, akinek az minden siker az életében, hogy van egy csini teste.

2017. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze én sem ilyen pasival. Teljesen más értékrenddel, amúgy sem lennénk boldogok egymással.
2017. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt, nem kellene ilyen férfi. Olyan sem aki autóval pózolgat vagy motorral, ráadásul ilyen a profilképe. Igaz én jócskán 30 felett vagyok, azért ott már kevesebb az ilyen. Az a baj sokkal fiatalabbnak nézek ki és meg találnak az ilyenek, 30 körüliek, igaz nem írok vissza nekik, és hiába jelölnek be, nyilván idegent nem fogok visszajelölni.
2017. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!