Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? Folytatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Folytatnátok még az ismerkedést ezzel a nővel? A nagy és vastag "szerszámokat" szereti.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismerkedek egy 30 éves nővel.

Hamar a szexualitás felé terelődött a téma, ő is és én is nagyjából fél éve nem szexeltünk. Eleinte csak "kóstolgattuk" egymást, de az utóbbi pár hétben eléggé mély témákat is feszegettünk. Na már most ő rátért a lényegre, hogy neki a vastag és méretes farok a favoritja. Nekem meg hát...nem pont olyan a farkam. Egyre inkább frusztrál a dolog, mert most hogy már többet beszélünk a dologról (a közös szexről)

Nem tudom mitévő legyek, eddig nem volt semmi komplexusom egy csajjal sem, de ennél a nőnél valahogy most előjött, de rendesen.

Hogy értsétek: linkelgetett videókat amik bejönnek neki, csak tipikusan vastag farkak voltak benne, beszélni is arról beszélt hogy imádja ha feszíti a vastag, szopni is szereti mert alig fér bele a szájába stb.

Szóval nekem kb el is ment a kedvem az egésztől, mert tuti beégés lenne, lehet fel sem állna...

Eddig 3x találkoztunk, a 3. alkalommal már lehetett volna bármi, de én meghátráltam a fent leírtak miatt.

Hétvégén találkoznánk újra (már ha fogunk még)


2017. jún. 28. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy a te méreted átlagos, úgyhogy ha ennyire csak az XXL-es farok jön be neki, akkor nem egymást keresitek.

Ha ennek ellenére is találkozni akar veled, akkor nem lesz semmi gond, bejössz a csajnak.

2017. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Definiáld "nagy és vastag". 20 cm, 16 cm? Vastagság 6 cm, 5 cm? Utóbbiak nem olyan durva értékeke azért.



Üss vissza azzal, hogy te pedig a nagy melleket, homokóra alkatot, kerek feneket stb. szereted, mesélj ezekről ugyanígy, akár kitalált saját történetet is róla stb. Ha kibukik rajta (jogosan), akkor meséld el, hogy neked is pont ilyen rosszul esik a falloszistenítése.


De van egy olyan érzésem, hogy nem egymásnak vagytok teremtve. Ha szakítotok, ajánld neki a határmenti tranzitzónát, ott sok mutánspéniszű feka gyülekezik, sokuk több hete nem látott nőt.

2017. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Mondd meg neki, hogy neked nem épp olyan méreteid vannak mint az általa preferált és linkelt videókban látott úgyhogy inkább mégsem akarsz tőle semmit mert csalódás lenne.
2017. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg rendesen, ne parázz már. Ő megmajd rá fog jönni átlagosatól is mennyekben tudja magát érezni. ne lelkizz már ennyit ezen.
2017. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is jártam már így, szar ügy.

Amúgy nem értelek, ezt a nőt már rég meg kellett volna dugni.

2017. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mivel nem állítottad az ellenkezőjét, elkönyvelte magának, hogy neked is ilyen méreteid vannak.


Más részről ha nem adod alá a lovat (na ez most pont jól jött ki), azaz ha nem erősíted benne, nem mondod neki, hogy "igen bébi, nekem pont ekkora van, szétkúrnálak vele, stb", akkor ebből, ha van egy kevés érzelmi intelligenciája, érezhetné, hogy valami nem stimmel. Magyarul ha látja, hogy nem vagy annyira lelkes, akkor visszavehetne a témából.


Szerintem az lenne a legjobb, ha tisztáznád vele, hogy te nem vagy ekkora. Elmondanád neki, hogy ez frusztrál téged.

Mert ha élőben bukik ki a dolog és látod az arcán a döbbenetet, vagy a fintort, akkor még jobban gallyra vághatja a férfiasságodat.

Ha ezek után szakítana veled, vagy megszakadna a kapcsolat köztetek, akkor MINÉL ELŐBB javaslok számodra egy érzelmek nélküli kettyintést egy másik nővel, hogy visszatérjen az önbizalmad. Mert ha ebben az állapotban esel letargiába, akkor csak sokkal rosszabb lesz.


Azért kíváncsi lennék a dolog végkifejletére. Légyszi írd meg nekünk, vagy nekem, hogy mi lett.

2017. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire vastag fsz-mániàs, akkor lehet csak kolompolni fogsz benne.

☺️ dugd meg, legalább neked lesz egy jó èlmènyed (vagy nem)

2017. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is átéltem ezt, elég szarul esett, bár gyanítom, hogy fogalma sincs, mekkora az akkora. Én dobbantottam, nem jutottunk el szexig. Egy olyan nő mellett, aki mellett nem érezhetem magam férfinak, semmi keresnivalóm.
2017. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!