Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért állítják azt a PUA-k,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják azt a PUA-k, hogy a nők számára nem fontos a külső, csakis a belső?

Figyelt kérdés
PUA-n a pick up artistot értem, ami annyit tesz magyarul, hogy nőcsábász. Azt állítják, hogy nem baj ha csúnya vagy vagy átlagos, mégis fel lehet szedni csinos lányokat. Közben az emberek 95 % -a az ellenkezőjét állítja? Miért állítanak ők mást? Rájöttek valamire amire a többség nem, ezáltal okosabbak mint mások?
2017. jún. 28. 19:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Sose értettem ezt a PUA baromságot...
2017. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy új piac pusztán. A csúnya, sikertelen és önbizalomhiányos srácokat húzzák le arcátlanul.
2017. jún. 28. 20:09
 3/43 anonim ***** válasza:
Ha valóban jó szakirodalmakat szeretnél olvasni, kövesd David Deangelo-t, aki tényleg a nulláról kezdte megismerni a nőket és sok írását közlik a neten. Én nem olvastam tőle, csak egy ismerősömtől hallottam erről az egész területről, asszem Double Your Dating a könyve címe. De szerintem ezt nem lehet könyvből tanulni.
2017. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
45%

Én egy baromságnak tartom ezt a PUA-t, de ha pl. itt a gyiken elolvasod a nők válaszait, akkor ez esetben talán mégsem olyan hülyeség.

Volt olyan is, amelyik azt írta, hogy neki az elején nem is tetszett a párja.

Na ezt add össze.

Az, hogy ez önbizalomhiányból vagy másból adódik, mindegy...

2017. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem állítanak ilyet, viszont a külső sok embernél gyenge kifogás, csak hogy ne kelljen tennie semmit ismerkedés terén ("jaj, nem csajozok, mert előbb legyen meg a 40-es bicepsz").


Fontos a külső (vagyis hogy kihozd magadból a legtöbbet, sportolj, igényes légy önmagadra, stílusosan öltözködj, jó legyen a testbeszéded stb.), de nem a legfontosabb, főleg nem komoly kapcsolatnál.

2017. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Mi közöd Tőle ***** válasza:
28%
Ez a hozzáállás sokkal előnyösebb, mint beskatulyázni magad egy "szerepbe". Alacsony vagyok, csunya vagyok, nyomi vagyok, szerencsétlen vagyok... stb.
2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%

"Volt olyan is, amelyik azt írta, hogy neki az elején nem is tetszett a párja. "


Drága, ez PUA baromság nélkül is sokszor így van.

2017. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
28%

"Drága, ez PUA baromság nélkül is sokszor így van."


És ennek mi értelme van? Majd megtetszik?

Ez semmi más, csak önbizalomhiány, jó lesz egy ronda is...

2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
44%

De fontos a külső!!!! Nagyon fontos! Csakhogy minden nőnek más és más dolog jön be! Ezt kéne megérteni. Vlkinek az izmos, valakinek a gizda, valakinek a vékony, valakinek a pocis. Vagy épp a barna, a szőke vagy a fekete. Meg ugye mindenől vannak a tól-ig határok.

Ahogy nem minden palinak a Julcsi jön be, hanem van akinek Marcsi, mert neki nagyobb a melle. Másoknak meg Bori, mert szélesebb a csípője, van, aki meg Dóriért van oda, mert szép a szeme. Van, akiben az egyik dolog taszít vagy nem vált ki belőled semmit, és van, akiben meg pont ott van az, amit keresel.

A PUA meg egy lenyúlós baromság. Inkább hallgass Matthew Hussey-t vagy Lewis Howest. Abból sokat tanulhatsz a szociális technikákról és a női működésről.

2017. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy mi ez a sok PUA kérdés.

Talán nem megy már senki ezekre a szenny táborokra, ahol csak pénzt húznak le rólad, és itt megy az ingyenreklám?

vagy mást nem tudok elképzelni.

valamelyik goré vagy az embere, néha kiír ide egy kérdést, hátha itt ezen a lúzergyűjtőhelyen majd lesz olyan aki ráguglizik, és befizeti a sok pénzt nekik, hogy tanítsák meg csajozni:):)

Még leírni is röhejes volt:)

2017. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!