Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ismerkedésnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedésnél egy ilyen kocsi nagy előnyt jelentene?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Még nem próbáltam autóval csajozni, de gondolom egy ilyennel már minden téren megfelelő paraméterekkel rendelkező csajokat is fel lehetne szedni. Vélemény?


2017. jún. 29. 01:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Menjél már ezekkel a szuty.kokkal.

A Lada az igazi, megmondták már itt sokan.

Menj el borsodba, majd meglátod, milyen nők szállnak ki egy jobb ladából.

2017. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hazudik, aki azt mondja, hogy "ez engem nem érdekel". Persze, ez önmagában nem elég, de ez önmagában jó dolog. Tehát kell mellé a férfi megnyerő jelleme is, de azért legyünk őszinték, ez egy jó kocsi :D
2017. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a b&ziságot, komolyan! Akinek ilyen kocsija van, az nem a gyakorin kérdezgeti a nőket, hanem húz a Kanári-szigetekre. Miért nem kérdezi már meg valaki itt, hogy mekkora repülő, gyémánt, vagy gyár kell a csajozáshoz?

Ki is fogom írni ezt a kérdést!

2017. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Napi kocsis csajfelszedős kérdés kipipálva.
2017. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy ilyen kocsira van szükséged, hogy csajozz, még ha tényleg vennél is ilyet, nagyon, de nagyon minimális esélyed lenne bárkinél.
2017. jún. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nem


mivel én kocsival járok szal ülhetnél be a trabimba ha menni akarsz velem valahova :)


én azt szeretem ha a pasimnak nincs jogsija vagy autója h én vezethessek mindig :D

2017. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy nem értitek meg, hogy a másiknak semmi köze az autódhoz. Vagy azonnal neki adod?


Meg jó autó... ezek szerint én vagyok az egyetlen nő, aki a vécén ülve nem lapozgat autós magazinokat. Azt biztos a pipiképzőben tanítják, mitől jó egy kocsika.

2017. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor akadtok már le erről az autómániáról? Aki a kocsidra hajt, annak úgysem számít, ki vezeti, a többieket meg nem fogja érdekelni, hogy van-e autód vagy nincs, ha meg mégis van, max. annyira, hogy műszakilag és tisztaság szempontjából rendben legyen, és ne féljünk beülni melléd, mert szétesik az autó vagy te vezetsz balesetveszélyes módon. Mellesleg nem bírom azokat, akik az utakon menőznek, hogy milyen autójuk van, és közben csesznek odafigyelni a többi közlekedőre. Szép hosszú lábadozást kívánok nekik a balesetin...
2017. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Nálam most beletrafáltál, mert gyerekkorom óta imádom a BMW-t olyannyira, ha választanom kéne a legújabb Audi és egy E30-as között, az ősrégi E30-at választanám gondolkodás nélkül. Még akkoris, ha le van robbanva és felújításra, szrvizelésre szorul.

De képzeld volt olyan barátom is, akinek egy 20 éves zsigája volt és nagy volt láv... :)

Egyébként, ha nem jössz be a nőnek, vagy bunkó a stilusod, akkor még a BMW se fog kompenzálni.

Azért jó neked, hogy ennyi zséd van... ha mi itt azt írjuk, hogy igen, akkor elszaladsz és veszel egyet? :D


Amúgy nekem az E széria a gyengém, abból is a régi típus.

De ha bunkó paraszt lenne és/vagy nem vonz külsőre az aki benne ül, akkorsem jönnék vele össze, csak megjegyeznék annyit, hogy legalább az autókat illetően egyforma ízlésünk van.


[link]


Szóval nem, engem pl mégígy e30-al sem tudnál felszedni, ha nem jössz be semmilyen formában. Ha meg tetszel, akkor nem a kocsidat fogom nézni... nyilván :)


32N

2017. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Utalom a BMWket.

Nálam amugy is nagyobb ''elöny'' egy terepjáró. Pl Lexus,Kia.

2017. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!