Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire furcsa/kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa/kiábrándító ha egy 23 éves srác szabadidejében imád sütni/főzni?

Figyelt kérdés

Ez az egyik hobbija, amúgy normális lelkületű és szociális emberről van szó. Egyébként sokat mozog, küzdősportol szóval nem kövér emiatt egyáltalán vagy ilyesmi. Csak néha szeret otthonmaradni sütni-főzni kis kötény fel aztán adja neki.


Amúgy nem ez a munkája, csak hobbi.


2017. jún. 29. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Furcsa kiábrándító? Én az edzés miatt gyaktan csinálok magamnak kajákat 21 évesen. Akkor ezek szerint én is furcsa lennék? Szóljak anyunak, hogy légyszi már süss nekem csirkét?
2017. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem számít extrának a nőknél, én is többször főzök szabadidőmben, mint az átlag férfiak. :D
2017. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek,gyerekek.

A csirke rizs brokkolis és diétás sütis csávó már foglalt. Sajnálom csajok de aki ezeket megcsinálja úgy,hogy maradok napi kcal deficitben,nem hagyom veszni..

Szóval mesélj még mit is tudsz. 😎😂

2017. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BlackSword ***** válasza:
Bocsi az offért, de mi az a diétás sütemény??? szalvéta???
2017. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Imádnám ha ilyen párom lenne :D
2017. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14 dehogy, bár rosttartalmát tekintve nem tűnik rossznak😎

Finom minden mentes büntudat nélküli manna,amit én eddig levegő néven ismertem...

2017. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!