Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti összejönnétek egy fiatal egyedülálló anyukával akinek gyereke van és jól is néz ki vagy csak egy éjszaka?

Figyelt kérdés
Mostanság sok olyat látok 1-2-3 gyerekes anyukával jönnek össze pasik ő maguk nem vállalnak gyereket felelősségtudat stb.
2017. jún. 30. 05:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*ha nem "mozaikcsaladok"
2017. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Mindenkinek más más értékrendje elképzelése vágya van. De két ember közti kapcsolatot nem ez fogja befolyásolni , hogy van vagy nincs gyereke. Férfiként egy kilenc éves fiam van és öt éve egyedül vagyok ,de ha meg ismernék egy olyan nőt aki elfogad vele ,és esetleg neki is van de minden klappol ,hát gondolkodás nélkül nem egy éjszakás kapcsolatot építenék vele. Engem nem zavarna.Sőt .

De valóban sokan nem tudják ezt elfogadni se elképzelni. Ezzel nincs is semmi baj. A választás joga mindenkinek meg van.Ezért nem lehet se szabad meg vetni se leszólni senkit.

Te hány évesen vagy egyedülálló anyuka? És mióta?

2017. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
26eves vagyok 10honapos babával :/ :(
2017. júl. 1. 09:19
 14/16 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Aki lepontozott, megindokolná, hogy miért?
2017. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ilyen picivel azért nehezebb. Ha olyan a nő, én belemennék. De ahhoz tényleg az kell, hogy nagyon oda legyek érte. De ehhez hozzá tartozik, hogy én magam nem vagyok túl szép ember, így nem válogathatok a csinos nők közt. Aki könnyen talál mást, az valószínűleg nem fogja bevállalni.
2017. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 AudioTherapy válasza:
Persze. De csak addig, amíg le nem k*rom. Ha jó, akkor többször is. Aztán mehet a hulladékvasba.
2020. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!