Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék vonzóbbá válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonzóbbá válni a nők számára? Ha vannak itt hölgyek, megosztanátok, mi az amit vonzónak találtok egy férfiban?

Figyelt kérdés

Kommentben vagy üzenetben, bárhol szívesen fogadom a tanácsokat :)

Nem "bezsebelni" akarom a nőket mint a legtöbb pasi, hanem egy olyan légkört kialakítani amikor beszélgetek veletek, amiben mindketten jól érezzük magunkat, esetleg egy kis flört is szóba jöhet


2017. jún. 30. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég nehéz.. látni kéne, beszélgetni veled személyesen kb 1 órát és akkor tudnék reális tippet adni.
2017. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Megmosolyogtattál :))


Nem személyre szabottan, hanem csak úgy általánosságban kellene pár tanács, amin elindulhatok: bármi kis apróság segít


Persze jó lenne találkozni, de elég kicsi az esély rá, hogy erre laknál mint én

2017. jún. 30. 19:01
 3/26 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi időben rájöttem, hogy nagyon vonzó számomra, ha valaki tényleg sokat tud egy adott témáról és miközben mesél és mesél, látom rajta, hogy valóban szereti is azt a témát. Jó, mondjuk ehhez az is kell, hogy én is nyitott legyek, és azért az sem mindegy, hogy valaki pl. a szexről dumál órákon át (ez inkább untat), vagy esetleg az orvostudományról. Minél több témában jártasabb valaki, annál szívesebben beszélgetek vele.
2017. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tetszik, és jó érzés hallani, hogy vonzanak a tájékozott pasik :)

Nekem is van egy csomó hobbim amiket szenvedéllyel űzök, és lelkesen mesélek róluk bárkinek aki kíváncsi rá, bár megmondom őszintén, nem szeretném ezzel untatni a hölgyet folyton: jobban érdekel, hogy Titeket mi éltet igazán


(Meg persze annyira technikai/mérnöki jellegűek a hobbijaim, hogy lehet nem sokat értene belőle az illető, ami ugye kicsit kínos lehet)

2017. jún. 30. 19:24
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha hapsitól is fogadsz tanácsot, akkor a hobbid kapcsán csináld amit az orvosoknak kéne. "Szakmabelivel latinul, beteggel magyarul". Nem hülyék a csajok, biztos megértik, ha szakszavak helyett magyart használsz ;)

30/f

2017. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyomul túlságosan, de azért határozott.

Ha igényes a megjelenése, tudja, hogy milyen alkalomra, mit kell felvenni.

Igazából nekem hangfétisem van... De azon nem nagyon tud senki változtatni. Imádom a rekedtes, mély hangokat... Férfias.

Nekem bejön a szakáll is.

És igen. Amit előttem is leírtak. Ha látom azt, hogy valamiről szenvedéllyel beszél. Illetve tisztelet az emberek iránt. :)

2017. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Pasiktól is, természetesen ;)


Kicsit nehéz, bár szerencsére rengeteg dologba belevágtam az életem során (még csak 21 vagyok), a legjobb amit tehetek az az, hogy minél több emberrel megpróbálok megismerkedni, hogy sokoldalúbb legyen a tudásbázisom



Egyedül a történelem az, amihez sosem értettem, és nagy hiányosságom, az erős műszaki beállítottságom miatt

2017. jún. 30. 19:37
 8/26 A kérdező kommentje:

Hangfétis?

Ez aranyos :D


Ismerek egy srácot akinek nagyon mély hangja van, és olyan tisztán, lassan mormolja a szavakat, hogy még pasiként is majdnem elalszom tőle mindig (persze jó értelemben, mert nagyon pozitív és megnyugtató a kisugárzása)

2017. jún. 30. 19:42
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem is hangfétisem van. :D Én is imádom, ha valakinek mély, megnyugtató hangja van. Illetve odáig meg vissza vagyok a zöld szemekért, de ez mellékes, ezeken nem lehet változtatni. :)
2017. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#8, #9. Rocker lélekkel nem tehetek róla, hogy a mély... bár inkább rekedtes hangokat szeretem... A mély sem számít... csak legyen rekedtes. :D Hangfétiseskommentelővoltamfentebbről

20/L

2017. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!