Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék vonzóbbá válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonzóbbá válni a nők számára? Ha vannak itt hölgyek, megosztanátok, mi az amit vonzónak találtok egy férfiban?

Figyelt kérdés

Kommentben vagy üzenetben, bárhol szívesen fogadom a tanácsokat :)

Nem "bezsebelni" akarom a nőket mint a legtöbb pasi, hanem egy olyan légkört kialakítani amikor beszélgetek veletek, amiben mindketten jól érezzük magunkat, esetleg egy kis flört is szóba jöhet


2017. jún. 30. 18:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hmmmm, lehet a kedvedért azért megpróbálnám :) :D
2017. jún. 30. 19:48
 12/26 A kérdező kommentje:
(Kizöldíteni a barna szemem :) )
2017. jún. 30. 19:49
 13/26 A kérdező kommentje:

Ha már szemek: hölgyként mi a véleményetek a szemkontaktusról egy idegennel?


Szeretitek, ha esetleg játékosan rátok pillant egy férfi az utcán vagy a kávézóban?

(Még ha nem is közelít meg, de csak az izgalom és móka kedvéért?)

2017. jún. 30. 19:56
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát, ez a pillantásos dolog egy elég érdekes téma az esetemben. Nagyon vékony a határ aközött, hogy már nyomulásnak minősül vagy még belefér. Én pl. azt sem szeretem, ha a metrón pár másodpercnél tovább megnéz valaki. Talán attól függ, hogy milyen arckifejezése van közben. Ha semmi különös, nem látom rajta azt, hogy gondolatban már egészen máshol jár, miközben engem néz, akkor nem zavar.
2017. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Abszolút megértem, kicsit feszélyezhet téged ha valaki "olyan" pillantásokat vethet rád :D


Én nem is így fogom fel a dolgot, ilyen "dugj meg" nézéssel ahogy a legtöbb pasi sajnos, hanem egyfajta "aranyosnak tűnsz, nevettessük meg egymást" pajkos pillantást dobálok mindenkire, de még a férfiakra is: hiszed vagy sem, még sok pasi is elneveti magát és utána elkezdünk beszélgetni a meccsről, a munkahelyről, a gyerekekről, pedig abszolút nem is ismerjük egymást a legtöbbjükkel :D

Hihetetlen jó érzés

2017. jún. 30. 20:08
 16/26 anonim ***** válasza:

Én nem bírom állni a szemkontaktust nem csak egy idegennel, néha egy-két hónap ismeretség után sem. Akár bejön az illető(az még a jobbik eset, ha akkor nem állom.:D), akár nem.

Viszont a jó humort szeretem. :)

2017. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#16: Azért remélem nem ijeszt el a dolog vagy ilyesmi :)

A szakmám miatt is muszáj belelátnom az ember lelkébe aki előttem/körülöttem van, csupán a nőkkel kicsit finomabban kell tennem, néha elpillantani másfelé, vagy a szemei helyett esetleg a hajára, és a nyakára pillantani, ha csinos, és a helyzet is engedi

2017. jún. 30. 20:32
 18/26 anonim ***** válasza:
Engem nem ijeszt el egyáltalán. Én ha nem akarom tartani a szemkontaktust, egyszerűen másfelé nézek beszéd közben. Lehet, hogy bunkóság, de így vagyok összerakva... Nem tudom tartani huzamosabb ideig. :) És ez nem feltétlenül azért van, ahogy fentebb írtam, mert nem jönne be a másik fél. :) Nem a ti hibátok, ha nem tudok a szemetekbe nézni. :')
2017. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Előfordult már velem az egyik barátom esetében, hogy annyira szép szemei voltak, hogy néha én magam is csak hosszú idő után vettem észre, hogy elmerültem a tekintetében. Emlékszem, hogy mindig megkérdezte kedvesen, hogy "mi az?", én meg csak mosolyogtam és válaszoltam, hogy semmi. :) De idegenek esetében, hacsak nem kölcsönös a szimpátia, igyekszem nem bámulni senkit, mert tudom, hogy milyen rossz érzés tud lenni. :)
2017. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Szerencsés srác lehet az ismerősöd, hogy olyan szép szemei lehetnek :)

Nekem mogyorószínű szemeim vannak, egyedül anyának van sötétkék szeme, nagyon szép árnyalat


Persze nem szoktam bámulni őt, kicsit furcsa lenne

2017. jún. 30. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!