Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék vonzóbbá válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonzóbbá válni a nők számára? Ha vannak itt hölgyek, megosztanátok, mi az amit vonzónak találtok egy férfiban?

Figyelt kérdés

Kommentben vagy üzenetben, bárhol szívesen fogadom a tanácsokat :)

Nem "bezsebelni" akarom a nőket mint a legtöbb pasi, hanem egy olyan légkört kialakítani amikor beszélgetek veletek, amiben mindketten jól érezzük magunkat, esetleg egy kis flört is szóba jöhet


2017. jún. 30. 18:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nincs kedved üzenetben beszélgetni, kedves #16? :)


Lenne még pár kérdésem amire keresem a választ ismerkedéssel kapcsolatban, de egy darabig nem tudok kiírni újabb kérdést :D

2017. jún. 30. 21:02
 22/26 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. :) #16
2017. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Olyan módszer kell, Kérdező, amivel garantált a siker?


Nos, akkor legyen pénzed. Sok pénzed. Sok-sok pénzed, és pindurkát még annál is több.

2017. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23: Pontosan annyit keresek, ami nekem megadja a biztonságot, félre is tudok tenni belőle nem keveset, és valóra tudom váltani az álmaim



Ha neked csak a milliárdosok jönnek be, akkor ne haragudj, de sajnállak.

Vagy hozzá tudsz menni trófeaként egy gazdag milliárdoshoz, vagy az egész életed egy elkeseredett, céltalan hajsza lesz



Ha viszont csak félreértettelek és humorosan írtad, akkor bocsi :))

Értettem a poént, csak kicsit lehangolt meg hasonlók

2017. júl. 5. 11:38
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lány vagyok, hanem férfi. És azért írtam, hogy pénzzel lehet csajozni a legjobban, mert a nők bő 80%-a azt tekinti egyedül értéknek. Nagyon szar a helyzet, de sajnos ez van, az ilyen életképtelen legalja fos rendszer ilyen embereket termel ki.
2017. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25-ös, szerintem te rossz helyen keresgélsz. Valóban vannak pénzmániás egyedek, de nekem szerencsére sikerült kialakítanom egy olyan ismerősi és baráti kört, akik nem ez alapján értékelik az embereket.
2017. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!