Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ember lehet, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember lehet, ha ilyen rideg üzeneteket ír?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki szinte folyamatosan olyan stílusban ír üzeneteket, hogy nem beszél hosszú mondatokban, csak néhány szavas mondatokban, és akkor is így ír, ha olyan témáról ír, amit a következő mondatokban még folytat. Nagyon ritka, hogy képes írni olyan mondatot, amiben tíznél több szó áll. Gyakoriak a csupán három-négy szavas mondatai. Ezt az egészet így kell elképzelni: "Vegetáriánus vagyok. Szeretem az édességet, majdnem mindennap eszek valamennyit belőle. Annyit eszek belőle, amennyit én akarok. Szeretem a szója ételeket. Nem szeretem, ha nem beszélhetek az életemről neked. Szeretek másokat irányítani, de próbálok kedves lenni az emberekkel, főként veled. Remélem jól vagy. Szép napot." Ilyesmiket kell elképzelni, így ír ez a nő, szinte folyamatosan, nagyon ritka, hogy képes ezeknél hosszabb mondatokat írni, nekem egyfajta ridegség jön át az írásaiból... Ti mit gondoltok róla?
2017. júl. 3. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen jellegű "ridegség"


[link]


vagy inkább ilyen ?


[link]


Az előbbi kislányos zavar, utóbbitól az Isten óvjon, mert asszimilálni fog, minden ellenállásod hasztalan.

30/f

2017. júl. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez eleg dermeszto es lehangolo stilus. kivancsisagbol megneznem eloben (vagy meghallgatnam telefonon), hogyan beszel.
2017. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet a "csatorna átka" is. Van, aki nem szokott a pötyögéshez, sőt, engem is, aki azért eléggé "naprakész, digitális kölök", szoktak azzal vádolni, hogy rideg vagyok írásban. Meg hogy olyan flegma. És miért? Mert kevés hangulatjelet írok. A fejemben meg totál másképp hangzik a mondat. Itt látszik, hogy mennyire szegényes infóval szolgál az, amit kimondunk, az infó 90%-a a hanglejtésben és a testbeszédben van, nem a konkrét szavakban.


Én nem gondolnék róla semmit, ha amúgy nem kell beszéltetni, csak mondjuk szeret vesszők helyett pontot tenni és rövidre fogni a mondatot. :D És meghallgatnám személyesen is. Képzelj amellé, amit leírtál példának egy bájos mosolyt és egy csillogó szempárt. Ő ilyen. Lehet, hogy meg kell nyílnia a bővebb fecsegéshez, lehet, hogy ez nem személyesen lesz. Lehet, hogy személyesen sem a szavak embere, mert olyan is van. Nincs ezzel semmi baj.

2017. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen senkinej sem esik le, hogy ez angolról magyarra fordított kamuüzenet nemlétező személytől? Tutti nem találkoztál még vele és nem is fogsz, mert nem létezik.


Itt nem a mondatok rövidségével van a baj, hanem a magyartalansággal, sokszor rossz a szórend. Valami kamuprofil társkeresőről.

2017. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg, mint egy gyenge fordítás...
2017. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!