Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nektek a vékonyabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a vékonyabb, vagy a kicsit ducibb lányok jönnek be jobban? Úgy értem, hogy max +5-6kg plusz van a lányon.

Figyelt kérdés
Kivancsi lennék, hogy melyik típust szeretik jobban a férfiak.

2017. júl. 3. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Úgy vettem észre, hogy a a ducibb csajokat szeretik, akiken van mit fogni, mert hát lássuk be, egy vékony lányon sokkal kevesebb a fogni való. Legalábbis ezt tapasztaltam a férfiaktól...
2017. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az, akin 5-6 kg plusz van.
2017. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg néhány fb oldalt. A szinte csontsovány lányoknak dől a milyen szép vagy -csodálatos vagy bókolás, az átlagoskáknak csak néhány, a nagymellű duciknak szintén konyílik a bókláda.
2017. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora magassághoz és hány kilóhoz jön +5-6kg celeske ? ;) Amúgy nekem a vékonyabb.

30/f

2017. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
vékony
2017. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
A vékony az azt jelenti, hogy csont sovány, vagy azt, hogy izmos, de lapos hasú? Egyébként a nagyon vékony, csont sovány nem tetszik. Szeretem a sportost, vagy az általad ducinak mondottat. Viszont nekem a magasság fontos. Én azt szeretem, ha van egy kis törpilla csajszi, mondjuk ilyen 150-160 centi közötti, és rajta van egy kis husika, kis popsi, cici. Ez a kedvencem. Itt nem tudom, hogy az 5-6 kg plusz mennyi játszik, de szerintem játszik, csak akkor a popó és a cickó is legyen pluszos :D Egyszóval arányos legyen a lány.
2017. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Én a picit ducibbat akinek van melle :D Mit fogjak egy palvin barbin he ? Semmit nem lehet rajta fogni csak a csontokat :D
2017. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mihez képest 5-6 kiló? Különben, aki fogható és nem szúrnak a csontok. Legyen meg az a nő i puhaság, amiért érdemes hozzá bújni.
2017. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
ducibb, főleg ha jól oszlik el rajta és szereti így magát!
2017. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Komolyan, magyarázza már el valaki, hogy az ilyen kérdéseknek mi értelme van??!!

Aki ilyet feltesz se lehet valami nagy észlény!


A szépség relatív! Kinek ez, kinek az tetszik. Ízlések és pofonok.

Vannak pasik, akiknek a vékony, van akiknek a sportos, van akiknek a molett hölgyek tetszenek.

Ennyi. Nem kell ezt túlragozni.


Ízléseken meg kár vitatkozni.

2017. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!