Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder lenne rossz vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder lenne rossz vagy a lányok önértékelése van inreális szinten?

Figyelt kérdés
Vagy 30.lányt jobbra húztam és egyik reagált rá semmit..Ezek zac efronra várnak vagy mi van?
2017. júl. 8. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Matchedvaem volt vagy csak nem írtak rögtön rad?
2017. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit reagáljanak, ha még írni sem tudsz?
2017. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Mert a tinder sz.r.

A nok meg nem fognak napi egyszer huzkodni mert elvarjak, hogy a pasi hoditgasson. Meg szeeintem a nem aktiv embereket is mutatja.


Haromszor probaltam. Minden alkalommal az elso par nap volt sikerem, dunaltunk is. Aztan erdekes, semmi egyezes

Gondolom trukkozve van vele, hogy fizess

2017. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még match csak 1x volt pedig mások elmondása alapján nem nézek ki rosszul..Szóval nem értem
2017. júl. 8. 18:10
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha ők nem húztak jobbra, akkor nem tudják, hogy te jobbra húztad őket.

Amúgy meg aki nem húz jobbra, annak nem stimmel az önértékelése szerinted?

2017. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

"mások elmondása alapján nem nézek ki rosszu"


Ez tök érdekes. Velem pont ugyanez van.


Pedig az anyukám, a nagymamám, Feri bácsi a 2/B-ből és a haverok szerint is tiszta Dzsémsz Bond vagyok

2017. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a lányok 100% jobbra kellene húznia de ezért lehetne pár aki odahúz..
2017. júl. 8. 18:19
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
behúzni kéne neked
2017. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Aki csak ilyet tud írni az ne írjon inkább főleg az ilyen 10.évesek ne..Köszönöm!
2017. júl. 8. 18:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Láttam már lányt tinderezni, másodpercenként húzgálta balra a pasikat, mert egyik se nézett ki elég jól a profilképén. Kb. 100-ból 1 az, akit jobbra húznak, és általában ugyanaz az 1.
2017. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!