Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder lenne rossz vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder lenne rossz vagy a lányok önértékelése van inreális szinten?

Figyelt kérdés
Vagy 30.lányt jobbra húztam és egyik reagált rá semmit..Ezek zac efronra várnak vagy mi van?
2017. júl. 8. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

10-es: a tinder erről szól minden profikon 5sec-et töltést, a két első fotó alapján igen vagy nem.


Ha beszélgetni, a masikat mélyen megismerni, etc akarod, akkor ne egy olyan hús piacra menj, mint a Tinder, vagy egy disco, vagy hasonló, ahol csak a kinézet számít.


(Btw, mert te a csajok lelke alapján, hosszasan elemezve a bemutatkozót választasz mi?)

2017. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es igazad van valóban nem ez lenne cél,de a neten jelenleg nincs egy olyan hely ahol ez jól ki lenne találva pedig sokkal gyorsabban menni így az ismerkedés,de hát majd csak észreveszi valaki hogy ebben nagyon is van lehetőség ha nem hús piact csinálsz belőle..
2017. júl. 8. 19:34
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem erdekelne ha irna is magarol a csaj. Es nem csak az elvarasait. Ehhhem.


Amugy a tinder csak kulso. De a csajok amugy sem kezdemenyezokeszek, igy is keves a jobbrahuzas.

2017. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy be sem lépnek Tinderre, csak fent van nekik az alkalmazás. Nem mindenki lóg egész nap a telón, főleg nem a társkereső appon.


Másrészt: attól, hogy valaki nem szakács, még nem kötelező minden ételt szeretnie.


21/L

2017. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha beszélgetni, a masikat mélyen megismerni, etc akarod, akkor ne egy olyan hús piacra menj, mint a Tinder, vagy egy disco, vagy hasonló, ahol csak a kinézet számít."

Akkor mégis hova? Mindenhol egy pillanat alatt leírnak a nők, ha nem ütöd meg az elvárásaikat külsőre.


"Btw, mert te a csajok lelke alapján, hosszasan elemezve a bemutatkozót választasz mi?"

Igen, bármilyen hihetetlen is ez neked nőként.

2017. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Atlag ferfikent, esetleg, de csak esetleg normalis hozzaallassal, nem lehet ismerkedni.


Diszko? Ahaaaa... reszeges buli? Hmm jovendobelim eppen lehanyt es ugy ismertem meg.


Normalis pasihoz nem repulnek a nok, nem erdeklodnek iranta. Szerintem lehetetlen.

2017. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, a Tindert mindenképp hanyagold. Próbálj utcán ismerkedni.
2019. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!