Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van okom félni, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni, vagy csak a múlt miatt van ez a bizonytalanságom? érdekel minden vélemény

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom, amibe rengeteg bántást kaptam , megcsalt,stb. ,most egy év után ,hogy próbálok nyitni egy másik fiú felé, félek.

Ismerem régebbről, 2hónapja találkozgatunk , napi szinten beszélünk amennyit csak tudunk ( neki elég kevés ideje van ). Neki is csalódnia kellett,neki sincs senkije régóta. Én elmondtam az elején amikor elkezdtem vele beszélgetni,hogy nekem nem kell senki, nem szeretnék még egyszer csalódni.

Aztán végülis nagyon jó vele ,figyel rám,kedves,mindig kitalál dolgokat,hogy mit fogunk együtt csinálni,egy a hobbink. Az utolsó pár talinál szinte alig tudtuk elengedni egymást , csókolózásnál több nem volt.

De ő nem mond semmit , én meg nem igazán merem kérdezni,mert mivan ha én gondolom túl a dolgokat.

Tegnap írta,hogy nagyon örül neki,hogy találkozgatunk,hogy beszélgetünk,meg mindennek.

Nem komolytalan,nem tudnék róla,hogy valaha is játszott volna mások érzéseivel.


de akkor is félek ,mert lehet csak én gondolom túl, és ő is nem akar majd semmi komolyabbat.. és akkor jobb lenne még most befékeznem.


24/L


2017. júl. 9. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha többet érzel iránta, szerintem finoman próbálj beszélni vele erről.

Mondjuk, ha hónapok után nem tudtok ilyesmiről nyugodtan és nyíltan beszélgetni, akkor lehet, hogy felesleges is erőltetni... Ha csak barátok vagytok, ahhoz is hozzá tartozik a bizalom. :)

2017. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!