Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha nekem ez a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem ez a tökéletes randi?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, eléggé visszahúzódó introvertált lány. Mostanában elgondolkodtam, hogy az én felfogásommal van-e baj.. A gondolkozásra az okot néhány ismerősöm randi-élménybeszámolója adta.

A legtöbb lány ismerősöm az első-második randikat étteremben, kávézókban képzelik el, természetesen a férfi meghívására, számlájára; vagy pedig mozis randi, vagy ott extrém kategória aki még egy wellnes programot is simán elvár (jó, nem első randiként).

Én ezt annyira nem érezném magaménak..

Nekem a tökéletes randi egy csillagos ég alatt eltöltött este, egy jó beszélgetéssel, esetleg 1-1 pohár borral; ráadás lenne, ha az este néhány mémen való röhögéssel is meg lenne fűszerezve.

Mikor ezt barátnőimnek megemlítettem csak nevettek, hogy mennyire maradi vagyok.

Tényleg ennyire gáz lenne?


2017. júl. 11. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


*woman ;)


23F

2017. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, neked ez tetszik. Amúgy én is imádnám az ilyet, szóval pacsi! :D 21L
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
sztem a te felfogásod a normális, bnőidé meg hát...
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha azt mondom, gáz, akkor bevonulsz apácának és soha többet nem randizol?
2017. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ..Ha már régebb óta ismerem az illetőt és régóta tetszik is, akkor természetesen én is egy meghittebb helyen képzelem el a randit. Viszont..ha még nem sokat tudok róla, de tetszik, akkor inkább egy nem túl félreeső helyre mennék vele. Pl. egy cukrászda.
2017. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a sétálgatós, fűben leheveredős találkozás volt a vágyam, távol a nyüzsgő várostól. A csillagokat még soha, senkivel nem tudtam nézni! Pedig abszolút nem nagy álom, de még egyetlen lánnyal sem alakult úgy, hogy átöleljük egymást, és bámulunk felfelé a fűben fekve. Viszont a mémeken röhögés helyett inkább az élet értelméről beszélgetnék. :)
2017. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1 Bizony, bizony. :D

#6 Igen, az ilyen komolyabb dolgokról is szivesen diskurálnék, egyáltalán arról, hogy nekem mi az életfelfogásom, milyen gondolatok fordulnak meg a fejünkben, arról, hogy miképp látjuk a világot.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2017. júl. 11. 21:37
 8/19 anonim ***** válasza:

Bárcsak megismernék egy ilyen lányt! <3


A fenti alapján, mondhatjátok, hogy elfogult vagyok, de egyrészt, mindenkinek más az ideális randi, így nem reális, hogy külső nyomásra magára erőltessen bárki bármit.

Másrészt, nem hiszem, hogy ezért maradi lennél, de ha így is van? Akkor ilyen vagy és kész! Ne mások véleménye befolyásoljon.

20/f

2017. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el egy ilyen randira a kérdezőt utolsó. :)
2017. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Férfiként pont így képzelek el egy normális randit, és hasonlók is voltak a barátnőmmel. Nem mentünk sehova, csak parkban sétálgattunk éjjel és hasonlók. Nem azért, mert nem fizetnék szívesen egy vacsorát a lánynak. Nagyon szívesen elviszem kajálni, de egy étteremben nem lehet olyan felszabadultan élvezni egymás társaságát, mert más is hallja, miről beszélgettek. A mozinak megint nincs értelme, vásznat bámulni egyedül is lehet.

Egy igazi randi szerintem kettesben van, így a nyilvános, forgalmas helyek kiesnek. Nincs is jobb, mint nyár éjszaka, a tóparton, csillagos ég alatt romantikázni.


33F

2017. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!