Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hosszú farmer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hosszú farmer?

Figyelt kérdés
A randi napján 23-24 fok lesz, úgy gondoltam hosszú farmerben és egy fekete pólóban megyek, mert múltkor még a piros fodros felsőmmel is túlöltöztem a randipartnerem, és kellemetlen volt. A ruhám ami még szóba jöhet piros virágmintás és inkább elegánsnak mondanám mint hétköznapinak, szóval az lehet túlzás első találkára. Kávézóba fogunk menni, és igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert nem akarom hogy őrültnek higyjen, hogy nyáron hosszú farmerban vagyok (számomra kényelmes és nincs benne melegem, csak sokak rettegve néznek valakire aki nyáron farmerban van). Ha második randira hív akkor vennék fel csinosabb ruhát. Ez a tervem, így jó szerintetek? :D A hajamat begöndöríteném, hogy a farmer póló kombó miatt ne higyje azt hogy nem adtam magamra.

2017. júl. 12. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

"Első randira hosszú farmer?" Én is abban szoktam. Látod mennyi bennünk a közös ? Ha a partnered visszamondja nyugodtan írj rám :D.

Amúgy persze, jó lesz.

30/f

2017. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez komoly kérdés?
2017. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Csak gondoltam ti pasik szívesebben láttok minket ruhában, de mindegy, ha lesz második randi akkor az lesz az "ajándék", hogy abban leszek :D
2017. júl. 12. 11:30
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Túlgondolkodod. Abban menj, amiben jól esik, úgy fogadjon el, ahogy vagy.
2017. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

"Csak gondoltam ti pasik szívesebben láttok minket ruhában" Ellenkezőleg. Alakuljon úgy, hogy másodjára már ruha se kelljen D:. Sok sikert :D

30/f

2017. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Még csak az első randira készülsz, de máris játszmázni akarsz. Egyáltalán nem ismered a másik felet, de már tudni véled, hogy miről mit gondol. Biztos sikeres leszel így. Olyan legyen a ruhád, hajad, sminked, amiben önmagad vagy. A partnered meg majd eldönti, mit gondol.
2017. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Sűrűn járok farmerben és pólóban, de nem göndörítem a hajamat, akkor én most nem adok magamra? :D Érdekesen gondolkozol, de mindegy.

Szertinem 25 fok alatt nem fura, ha valakin hosszú nadrág van és egyébként is az a lényeg, hogy jól érezd magad a ruhádban.

2017. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is gyakran hordok nyáron farmert, és hidd el, rengeteg nő és férfi teszi még ugyanezt. :D Szóval ne aggódj :)
2017. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Én imádom a csajokon a farmert, de csak ha feszülva popsin, meg ott elöl lábközött is...amikor ráfeszül és a nacin ott vannak a kis " redők"... na attól iszonyúan be tudok gerjedni.
2017. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a farmer a te stílusod, természetesen abban Menj, de ha az elegánsabb vonulatot kedveled, akkor ne farmerben.

Ettől jobban azért nem tudok hozzászólni, mert 32 éves létemre rengetegrandim volt már, de mindig étterembe mentünk, oda meg nyilván nem megy farmerban az ez ember, másrészt magassarkúban járok 17 éves korom óta, tehát nekem a sportos ruha az, amiben kényelmetlenül érezném magam.

Abban menjél, amiben jól érzed magad.

2017. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!