Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 📌Siker sztorikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

📌Siker sztorikat akarok, de nem hiszem hogy menni fog. Szerinted?

Figyelt kérdés

Kedves férfi társaim kicsik és nagyok! Öregek és fiatalok. Itt ez a remek hely ahol végre választ kaphatok a legnagyobb kérdésekre, melyek nők ezreit is foglalkoztatják na nézzük :D


Várom azok jelentkezését akik a következő kérdések egyikére tudnak valódi siker sztorit hozni.


- Privát üzenetben elküldtél egy képet a f@rkadról a mai napig egy pár vagytok.


- Láttál egy csinos nőt az utcán sétálni azt mondtad neki, hogy "Hé szivi dugnál@k mint a lopott biciklit" - Sírig tartó szerelem lett belőle.


Tehát a helyzet komolyságát tekintve ilyenkor őszintén, tényleg elhiszi ezt valaki? Lehet-e még ilyen fajta közeledésnek is siker rátája? Essek össze ha megértem ezt! :D



#gondolkodás #ki hiszi el #sötét emberek
2017. júl. 21. 23:27
1 2
 1/19 A legrosszabb ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján nem kizárt, hogy valakinek így összejött valami.
2017. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akkor a nagy számok is ostobák. :D

De pár napja olvastam egy facebook oldalt ami direkt ilyen sztorikat invitált be nőktől ahol verbális erőszak áldozatai voltak. Nem hittem el hogy ennyi beteg ember van... Tényleg el hiszi hogy na akkor így hát ha lesz valami?

2017. júl. 21. 23:40
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Hűde menő vagyol, hogy odaraktá' egy tűtöt a zelejire. Tyíha, aszta trucifikszét!


Amúgy kérdező:


Sajnos a dolog nem logikus. Van, hogy XY tök normálisan ír, hetekig, semmi. Odajön Börhe Béni, "hö, ha ijjen s**em vóna egésznap rajta űnék báháháhá" és már megy is vele, mert Börhe úr jóképű, Börhe úr 100 kg izom, Börhe úr gazdag, Börhe úr "laza".

2017. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A legrosszabb ***** válasza:
Miért? A "nem a nap által lebarnult" fütyülő árokásók, vagy a kocsma teraszára kiülő, repedt fazék hangú, félrészeg, sörhasú ötvenesek, akik 30 éve ott töltik a 8 órás gyári műszak utáni szabadidejüket, miben reménykednek? Hogy odamegy majd hozzájuk a lefütyült nő, és odabök nekik egy "köszönöm szépen a tetszésnyilvánítást, rögtön szétteszem a lábam magának" reakciót? :D
2017. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 Bocsi nem tudtam hogy az a tű téged fog megszúrni...


Ja és akkor a normálisan írónak üzenem hogy ne írjon, menjen. A gazdag is oda ment. Lásd magadban a problémat ne másokra mutogass. A sarkalatos sztoridhoz reagálva :)

2017. júl. 21. 23:51
 6/19 anonim ***** válasza:

#5


Nem mindenkinek megy a gátlástalan bunkóskodás.

2017. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves legroszabb (ezt olyan jól kitaláltad)


Hát igen, pontosan rá tapintottál, pontosan erről az evolúciós zsákutcáról beszélek. Ki volt az az okos aki ezt kitalálta.

2017. júl. 21. 23:53
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 nem is kell hogy menjen, és ne hidd hogy a bunkó csinálja jól. De tényleg...
2017. júl. 21. 23:54
 9/19 anonim ***** válasza:

#8


Én tudom, hogy nem mégis sikeresebb, mint sok-sok értelmesebb fazon.

2017. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőből már lett szex.
2017. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!