Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyszer kiábrándult belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kiábrándult belőlem egy fiú, akkor az már nem javítható meg, ugye?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, aki szerelmes lett belém, de én sokáig csak barátként tekintettem rá. Egy idő után elkezdtem kedvelni máshogy is, majd sajnos féltékenykedtem, ami miatt kiábrándult belőlem, legalábbis már nem keres. Nekem nagyon fáj, mert akkoriban iszonyú rossz passzban voltam, sok magánéleti problémám volt és vele is bunkó voltam. De már akárhogy próbálom kiengesztelni, nem igazán reagál. Szerintetek ez még változhat valaha? Tegyek még valamit? Nagyon hiányzik. Ha valaki esetleg meghallgatna és tudna tanácsot adni, azt megköszönném.
2017. júl. 26. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ugyanezt hogy akkoriban rossz passzban voltál és hogy nem-e kezdhetnétek el tiszta lappal a dolgokat.
2017. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam, de azt mondta, mindegy, felejtsük el. De sajnos pár napja egyáltalán nem keres.
2017. júl. 26. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet hagyni kéne lehet ez a hajó már elment ha sokáig mész utána lehet belefulladsz a vízbe...
2017. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemigen, Kérdező. Újramelegítve csak a "tőtöttkápi" jó.
2017. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak nagyon rossz, mert én is megszerettem és egy ilyen hülyeség miatt megutált, hiába kértem bocsánatot.
2017. júl. 26. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a 3,14csába. Az a kapcsolat véget nem érő gyanakvásból állna, ha össze is jönne, folyamat csak azt nézné, mikor állítasz neki csapdát.
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Hagyd és keress mást,az lesz a legjobb!
2017. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!