Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SirMoook kérdése:

Fiúk! Nektek mennyire számít ismerkedésnél a mell mérete?

Figyelt kérdés

Mennyire zavar, ha túl kicsi, vagy ha túl nagy? Mi számít túl kicsinek vagy nagynak?

(Természetesen a női fél melleiről van szó:D)

18/L



2017. júl. 31. 23:32
1 2 3
 11/21 Diavolino44 ***** válasza:
46%

Nem hiszem, hogy mi annyira valogathatnank a lanyok kozul, hogy csak azert mert mondjuk 'A-s' melle van azert nem ismerkednenk a lannyal. Bar itt olvastam olyat, hogy valaki nrm ismerkedik 169 cm alatt. (En ezt nem hittem el, de mind1)

En is nagy mell parti vagyok, de ha arc szep nem erdekell kulonosebben a melle. De egy atlagos lany nagy mell + vekony testalkattal szinten johet. Ami az ideal az 75/C. Nincs tul nagy kiveve ha nagy pocak tartozik hozza.

2017. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Minél kisebb, anál izgatóbb. 😂
2017. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

Lehessen markolászni, kb annyi a kikötés.

ha netán nagy lenne neki, akkor eddze a mellet tartó izmokat (mivel a melltartó egyetlen eredménye, hogy egyáltalán semmit nem fejlődnek azok az izmok... ezért lógnak és fáj nekik)

De volt már, hogy kis mellűvel is voltam, igazából tényelg nem attól függ, mit gondolok róla, vagy akarom-e, hogy mekkora. :D

2017. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Az összkép a lényeg.
2017. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az össszkép számít.
2017. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben, a mell önmagában nem fontos feltétel. A jó összhatásnak ugyanúgy lehet része egy gyakorlatilag teljesen lapos mellkas vagy egy pár óriási duda is.
2017. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

4.nel van a válasz! (A legutolso baratnömnek nagyok kicsik voltak a mellei, szinte alig...nem is tudott felhúzni igazán szexuálisan! Jo, mas tenyezök is voltak..) ne legyen tul nagy, se kicsi. Olyan jo tenyerbemászo, formas. De ugye erröl nem tehet senki. Bar inkabb közepes vagy nagy, mint kicsi.

29f

2017. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Túl nagy? Olyan szinte nincs is! Túl kicsi viszont bőven, a legtöbb lánynak sajnos az. Nekem nagyjából C-s kosármérettől tetszenek a mellek, de a D, E, F és társaik még sokkal jobban. Minél nagyobb annál szebb, de persze nem a szilikonra gondolok, az nagyon ritkán szép.
2017. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy ami a külsőségeket illeti a szép nagy mell az egyik legfontosabb nekem.
2017. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mekkora?
2017. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!