Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az első szexhez szerelmesnek kell lennem a lányba? Anélkül nem áll föl, vagy miért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A szex anélkül is megy, hogy szerelmes lennél a másikba, ez nem akadály! ;)


Itt arról van szó, hogy vannak emberek, akik büszkék arra, hogy csak olyannal fekszenek le, akibe szerelmesek. De ez nem mindenkire igaz, ezt neked kell érezned, akarod-e anélkül, vagy sem. :)

2017. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván feláll, de tartalmasabb, minőségibb lesz az első benyomásod (szó szerint), ha kötődsz egy minimálisan a partneredhez vagy legalábbis pozitívan állsz hozzá.

Én mondjuk nem voltam konkrétan szerelmes, és nem is bántam meg így se. Inkább voltak erősen barátiak az érzelmeim, valahol félúton a barátság és a szerelem között. Szóval nem egy jöttment vadidegen volt, akit semmire sem becsülök. Úgy vettem észre, hogy akinek az első alkalom olyan "mindegy, csak legyen már valaki", annak nem volt olyan jó élmény. De a szerelem sem biztosíték. Simán lehet, hogy te szerelmes vagy, mint egy vak ló, a párod meg kb. leszar téged, csak neki legyen jó. Ilyen is van.

2017. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy első írta. Nem kell hozzá szerelem, de ha kicsit érzelgősebb vagy, akkor sokat jelent, ha olyannal veszíted el, akit szeretsz.

Én például egyéjszakásban veszítettem el, akkor jó ötletnek tűnt, azóta viszont nagyon megbántam. Főleg mert találtam egy lányt, akivel már az összeköltözést tervezzük, és ha nincs az az akcióm, ő lett volna az első. Rá büszke lettem volna.

22/F

2017. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelem nem feltétele, de jó ha érzelmeid vannak iránta, mert később megbánod, hogy csak úgy "eltékozoltad" valakire :)
2017. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!