Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik itt ismerkedtek és volt már sikerük?

Figyelt kérdés

Mi lett az itteni ismerkedés vége? Együtt vagytok, esetleg már vége?


Írjátok le - akár hosszabban is - a történeteiteket!


Életkort és nemet (férfi/lány) is írjatok légyszíves.


Köszi a érdekesebbnél érdekesebb történeteket! :)



2017. aug. 5. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt itt régen minden, szex, szeretői kapcsolat. 16 éves szűz lánykától a 40-es elhanyagolt feleségekig. De szerintem ma már tizedannyi ember sem lóg itt, mint pár éve, mikor ezek történtek.
2017. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány aki 250 km-re lakik: nahyon erős friendzone lett belöle, találkozni nem tudtunk, a lány 18 éves, külsőre nem annyira twtszik nekem, neki én igen.


Csaj 19 éves, 25km-re lakik, de nagyon eltérő volt az érdeklödésünk, ezért nem akart belemenni a taliba, ezért el köszöntünk.


Csaj 21 éves, szexkapcsolatot akar velem létesiteni, jelenleg is tart az üzengetés, találjozó még nem jött össze, 150km-re lakik.


Csaj 21 éves, 50km-re lakik, random felszívódott pedig nagyon ment a levelezés.


Csaj 16 éves: 18km-re lakik, de nagyon gyerekes volt, én ráztam le, ö akart talit, én nem mentem bele.


Én 21 vagyok. Eddig nem jött össze találkozó senkivel se, de egy jó csajbarátot szereztem.


Ezeken kívül még volt sok apróbb beszélgetés, de vagy nagyon unalmas volt a csaj és én köszöntem el tőlük, vagy a csajok szívódtak fel

2017. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerkedtem, de ismerkedhettem volna. Nagyon sokan rám írtak már egy-egy válaszom kapcsán, ahol hosszabb-rövidebb ideig továbbvittük a beszélgetést.


Ha párt/partnert keresnék talán még jobbnak tartanám ezt az oldalt az ismerkedésre mint egy társkeresőt.

2017. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jöttem össze innen egy csajjal, első randin megfektettem, meg utána még néhányszor. Jól elvoltunk, kínai csajszi volt, aki már Magyarba született. :) Volt még egy nő, asszem 33 volt, akinek épp volt palija. 2x feljött hozzám éjszakára.
2017. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Itt kezdtünk beszélgetni 2016 májusában. Lassan 10 hónapja tart a kapcsolatunk:)

20/F és 18/L

2017. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Lassan 4 éve vagyunk együtt.

23F és 22L

2017. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!