Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van hogy direkt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van hogy direkt nem írtok vissza egy fiúnak aki amúgy szimpatikus?

Figyelt kérdés

Tinderen találtam egy hölgyeményt, nagyon jól elbeszélgettünk, rengeteg közös téma, vonás, szokások, hasonló mentalitás, úgy nézett ki minden klappol. Rákérdeztem hogy valamikor egy személyes találka, azt mondta lehet róla szó. Ez volt hét elején, munka miatt hét közben nem értem rá így maradt a hétvége, bár erről nem pontosítottunk.

Péntek óta viszont nem ír vissza (bár a barátaival van szórakozni,szóval remélem csak ez az oka) az utolsó üzentet megnézte, instára posztolt is, szóval él.

Ez valamilyen női taktika? Miért nem reagálhat? Mit érdemes ilyenkor tenni? Egyátalán miért fusztrál ez ennyire? Felejtsem el, vagy van még értelme reménykedni?



2017. aug. 6. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Na erre én is kíváncsi vagyok. Sokszor volt ilyen felszívódás. Ilyenkor vérhétok, hogy teperjenek utánatok. Vagy ennyire feledékenyek lennének? Vagy simán unszimpátia és nem képes normálisan koptatni? (Bocs hogy kérdésre kérdést irtam) 21F
2017. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megnyugtat hogy nem csak én szenvedek ettől, nagyon idegesítő érzés. Egyszerűen nem tudom elképzelni mi járhat egy nő fejében egy ilyen eltűnésnél. Jobb volna ha kerek perec megmondja, hogy ebben ennyi volt aztán nem bosszant tovább.

Bár lassan idegösszeomlást kapok :D nem szabad ráírni ugye? az tolakodó/nyomulós/kétségbeesett lépés volna gondolom

2017. aug. 6. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nincs kedve találkozni,ezt őszintén nem mondja ki,inkább nem jelentkezik,nem hinném hogy ez direkt van.Bár annyit kinyöghetne,hogy bocs,de mégse jó a hétvége.Nálam is előfordult már hogy szimpatikus volt valaki neten,de volt nap mikor nem jelentkeztem,mert semmihez nem volt kedvem.Mivel ez még nem kapcsolat,így sokaknak ez belefér.Ez nem taktika.Azért frusztrál,mert beleélted magad jobban,mint kellett volna.Nem írnék a helyedben,majd ha akar valamit jelentkezik,de akkor meg távolságtartó lennék vele,hadd szokja az érzést :)
2017. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Tuti van más palija.

Én lány vagyok és egy fiú csinálta meg ezt velem. Szimpátia megvolt, mire a randihoz értünk, lelécelt egy ribivel.

2017. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Millió és egy oka lehet attól kezdve, hogy te többet láttál az egészbe bele azon át, hogy épp megismert valakit vagy csak szórakozik tinderen. Tök fölösleges totózni. Úgysem fogja rajta kívül senki tudni.

Ha még mindig találkozni akarsz vele, ráírnék ma a helyedben, hogy hogy telik a hétvégéje és áll-e még a találka. Aztán konkrétizáld, melyik nap. Ezt a "valamikor talűlkozzunk" szöveget én nagyon utálom, főleg ha másik kérdezi, mert tök olyna érzés, hogy "háááát, így jó lenne meg minden, de túl sok energiát azért nem akarok belefeccölni se, én feldobtam a labdát, valami lesz."

2017. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talált nálad jobb képű pasit, vagy eleve nem jössz be neki, csak nincs benne annyi gerinc, hogy elmondja.
2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és van erre valami laza, nem tolakodó fordulat, amivel ki lehet deríteni hogy akkor most mégis mi van?
2017. aug. 6. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Leseszar a csaj, csak udvariasságból válaszolgatott. :)
2017. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet direkt is, ugyan is van egy ilyen sok éve terjedő hülye "taktika", hogy az elérhetetlent kell játszani, hogy vonzó legyél. Ezt főleg az anyukák, nagymamák szokták mondogatni a lányaiknak, rendkívül naprakész, és a tudományos kutatással alátámasztott érvekre alapozva :D


De az is lehet, hogy csak talált jobbnak !TŰNŐ! célpontot nálad, mert a lányok bizony nagyon sok matchet kapnak.


Ilyenkor azt lehet csinálni, hogy írsz neki, rákérdezel hogy miért nem ír vissza.

2017. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ha szimpi valaki, akkor tartom folyamatosan a kontaktot. :)
2017. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!