Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van hogy direkt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van hogy direkt nem írtok vissza egy fiúnak aki amúgy szimpatikus?

Figyelt kérdés

Tinderen találtam egy hölgyeményt, nagyon jól elbeszélgettünk, rengeteg közös téma, vonás, szokások, hasonló mentalitás, úgy nézett ki minden klappol. Rákérdeztem hogy valamikor egy személyes találka, azt mondta lehet róla szó. Ez volt hét elején, munka miatt hét közben nem értem rá így maradt a hétvége, bár erről nem pontosítottunk.

Péntek óta viszont nem ír vissza (bár a barátaival van szórakozni,szóval remélem csak ez az oka) az utolsó üzentet megnézte, instára posztolt is, szóval él.

Ez valamilyen női taktika? Miért nem reagálhat? Mit érdemes ilyenkor tenni? Egyátalán miért fusztrál ez ennyire? Felejtsem el, vagy van még értelme reménykedni?



2017. aug. 6. 12:59
1 2
 11/14 kérdezőférfi ***** válasza:
100%
Sajnos sok lány ilyen...vagy végülis facebook-on ezért nem tartom ismerkedő oldalnak a facet az csak meglévő kapcsolatok tartására jó. Ismeretlenül ott elérni valakivel valamit elég nehéz. Üzeneteket szeretik olvasni de luxus vissza írniuk akármit is...Nagyon kevésnél tapasztaltam azt hogy volt köztük legalább kölcsönös empátia és vette a fáradtságot hogy látja hogy ő is párt keres mint én de amiért nem voltam szimpi neki ezért visszaírt hogy neki más férfi jön be. Ez számomra még mindig sokkal jobb mint várom a nagy semmit, legalább tudom hogy mással kell próbálkozni.
2017. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Mondjuk aki instagramra posztolgatja a faaaszságait, az kb. annyit is ér.
2017. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenki arra szán időt,amire akar.Nem hinném,hogy ne lett volna egész hétvégén két perce egy kétmondatos válaszra.Egyszerűen nem érdekled,vagy sokkal lazábban veszi az egészet,mint te.A helyedben nem foglalkoznék vele.
2017. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Főleg a fiatal lányokat nem érdemes komolyan venni. Ha nem ír, akkor el is felejtheted. Persze lehet ráírni 1-2 hét múlva, ha nem jelentkezik, de valszeg nem fog. Tarts több vasat a tűzben, így mindig lesz kinek írogatni. :)
2017. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!