Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a csaj beböfögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a csaj beböfögött (dinnyéset). Azt hazudta, hogy véletlen volt. Hívjam én még ezek után?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 13:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Miből gondolod, hogy hazudott...
2017. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Mièrt ne? Ez nem kizàrò ok nàlam. Veled is előfordulhatott volna.
2017. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Soha tobbet. Es senki mast se.
2017. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Persze, a nők direkt böfögnek az első randin.
2017. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Én elröhögtem volna magam. :D Aztán, ha azt látom, nem sértődne meg, elfordítottam volna a fejem, és én is kieresztek egy öblös büfit.
2017. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
1%
Alpári, gusztustalan és visszataszító. Én nem foglalkoznék vele ezután.
2017. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Szóval, szerinted, direkt böfögött a randin? El sem tudod képzelni, hogy ilyesmi véletlenül is megtörténhet?
2017. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
A dinnye, alma és egyéb lédús gyümölcsök evése közben egy csomó levegőt lenyelünk. Annak valahol ki kell jönnie. Bizony, a lányok is büfiznek. A guminőből is jön ki levegő, ha rosszul zártad le a dugaszt, és ráfekszel.
2017. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A legrosszabb ***** válasza:
6%
Szerintem ne. Első randin azért legyen már a felekben annyi jó modor, hogy ne röfögjék pofán a másikat. Taplóság és gusztustalanság. Nálam a csaj kuka.
2017. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Néha vannak alattomos böffentések, amik úgy jönnek, mint egy hapci, és nem lehet kontrollálni őket. Meglepnek.
2017. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!