Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a csaj beböfögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a csaj beböfögött (dinnyéset). Azt hazudta, hogy véletlen volt. Hívjam én még ezek után?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 13:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Én randiztam olyan nővel, aki pukizott az asztalnál, és nagyon de nagyon szégyellte magát.

Én úgy tettem mint ha nem is hallottam volna, egy teljesen normális lány volt.

Amikor másodszorra is kértem tőle randit, akkor mondta el, hogy egy betegség miatt a hasfalára ki van vezetve ideiglenesen, így nincs rá befolyása.

2017. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, nem hazudott. Alighanem váratlanabbul érte őt, mint tégedet.
2017. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Soha többé ne állj vele szóba. Egy büfi, nagyobb bűn, minta kirobbantaná a harmadik világháborút.
2017. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
17%
Annak örülj, hogy nem kolbászosat! :D
2017. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%
Na itt a kérdező aki SOHA nem böfög, fingik és nem tüsszent, köhög. Hanyagold a csajt lúzer, keress olyat aki babaolajat pisil, rózsaszirmokat $z@rik és parfümöt fingik. Sok sikert!
2017. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
Látom mások úgy válogatják a nőket mint boltban a zoknit. Ha az elején amikor megismertem a párom és ne adj isten böffentett volna (nyilván nem oda hány, meg tolja maximális hangerővel mindezt, hanem csak kicsuszik) simán nevetek rajta, sőt egy kicsit szivatom is. Van egy ilyen helyzet és akkor az ominózus "férfi" ledöbben és azt se tudja mit tegyen? Ahelyett hogy viccesen kicsit csipkelődve a saját "hasznára" fordítaná mindezt. Akiben ennyi tolerancia sincs ag tényleg valószínűleg egy isten, nem pedig ember...
2017. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ekkora téma egy véletlen böffentés,hogy ennyi komment érkezett rá?:) Kész vicc gyerekek! Semmi nincs ebben,ami miatt nem keresném többé a csajt. Aki meg ilyen-olyan undorító proli dolognak tartja,hogy emiatt nem találkozna vele többet, az vágjon ki magának kartonból egy nőt, az való neki, nem hús-vér társ!
2017. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Hívjam én még ezek után?"


Szerintem ez az igazi gáz, nem a böfögés. xD

2017. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
XDDD ez mekkora,màr csak az is hogy kiírtad😂😂😂😂😂vicces😁😁
2017. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!