Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a csaj beböfögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a csaj beböfögött (dinnyéset). Azt hazudta, hogy véletlen volt. Hívjam én még ezek után?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 13:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
7%

Merhetetlen gusztustalan,engedje ki de halkan,zarja be a szajat,en se fingok oda egy keneset tojasosat lecsosat.

Diszting valjunk mar konyorgom,kapcsolatba se fingunk oda meg rofogunk mint egy MALAC.

2017. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Ne keresd inkább, ezzel ő jár a legjobban. Van olyan, amikor véletlen kicsúszik, nyilván nem direkt.

De elég nevetséges, hogy férfiak tömkelege rinyal itt, hogy így nincs csaja, úgy nincs csaja, csak és kizárólag annak van nője, aki milliókat visz haza meg aki jóképű és izmos, erre egy véletlen kicsúszott büfinél némelyek komolyan elgondolkoznak, hogy hanyagolják a csajt, masok meg kapásból undorító prolinak titulálják és azonnal lapátra teszik. Azt ilyet nem is sajnálom, hogy egyedül van.. Nyilván ő tökéletes és soha nem fordult még elő semmi ilyesmi vagy ehhez hasonló.

2017. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%

En peldaul soha nem rofogok oda es nem rotyogtatok parom elott.

SOHA ismetlem,evek mulva se.

2017. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Engem ez nem zavarna, sőt, örülnék, hogy ilyen nyílt, még ha véletlenül is. De te inkább ne hívd, jobb lesz neki ha megszabadul tőled.
2017. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Jolvan már 45%-os akkor te ne csináld SOHA, ez szerinted kit érdekel??! Nincs azzal az égvilágon semmi baj, ha valaki évek óta kapcsolatban van és néha kicsúszik a másik elott egy puki vagy büfi, felnőtt emberek vagyunk! És akármilyen hihetetlen simán büföghet az ember véletlen egyet, nem is számít rá mégis kicsúszik! Ebből normális, mondom normális ember nem csinál világvége nagyon tragédiát!! Elnézést kérsz és kész. Nevetségesen szánalmas komolyan, hogy valaki tényleg képes ebből problémát csinálni...
2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

#6-os és utolsó:


Gondolom, ha ágyba bújtok, és előtte vacsoráztatok egy jót, akkor is folyton (akár évekig) visszatartjátok az összes gázt. Komolyan mondom, nem értelek titeket, én próbáltam egy-két napig, és bélcsavarodást lehet kapni tőle. Már néhány óra után görcsölt a hasam, de második nap egyenesen fájdalmaim voltak, ha egy hétig mindent vissza kell tartanom esténként, szerintem a mentő visz el, vagy felszállok, mint egy lufi.

Ha ezt alpári, bunkó dolognak tartjátok, akkor vegyetek egy műbrét, vagy guminőt, nektek ember nem való.

2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A legrosszabb ***** válasza:
7%
#12: Randizunk? Majd véletlenül befingok neked egyet hirtelen, majd azt mondom, bocsi, véletlen volt, hiszen ha a büfike becsúszhat véletlenül, akkor jobbára a pukika is. Kíváncsi leszek az ábrázatodra. Ti csajok nevetségesebb "hibákra" is képesek vagytok ugrani egy férfi esetén, ha kifogásokat kell keresni, a röfögés és a fingás viszont csak szimplán primitív parasztság. Ennyi.
2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%
Úgy értem, #6-os és #13-as.
2017. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Ez komoly?

Véletlenül büfizik egy lány és többet keresni sem érdemes??? Emberek vagyunk.... Ami azt jelenti, hogy MINDEN ember pukizik, büfizik, pisil, kakil... Ilyenek miért nem maradnak inkább egyedül??

2017. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Legrosszabb, rád senki nem kíváncsi. Neked sem kell nő, minek rontod a levegőt?
2017. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!