Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexre kellettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellettem neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival, nagyon egy hullámhosszon voltunk végig, majdnem három hétig minden áldott nap beszéltünk reggeltől estig, randiztunk többször, mentünk csomó programra, és végül lefeküdtem vele múlt szombaton, mert már bíztam benne, hogy komoly szándékai vannak. A szex is szuper volt, nagyon megvolt az összhang.


Azóta szinte hozzám se szól, néha ír egy-egy sort, mert "dolga van". Eddig akár hajnali háromig is fent maradt minden nap, hogy beszéljünk.


Nagyon rosszul esik, de nem akarok naiv hülye lenni, jól sejtem, hogy csak át lettem vágva...? Egyáltalán nem egy mű macsó, teljesen átlagos férfi, majdnem 30 évesek vagyunk mindketten.


2017. aug. 8. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, úgy tűnik, hogy csak szexre kellettél. Megkapta, amit akart, innentől nem érdekled.
2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy neki nem volt szuper...
2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Jol sejted. Sokan barmit megtesznek a szexert, eljatszak hogy normalisak, szex utan meg hirtelen dolguk lesz es nem ernek ra semmire.
2017. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Így kell csinálni. :)
2017. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
98%
aha, csak a szexre kellettél neki :( Sajnos eltudják úgy hihtetni hogy ő aztán komoly kapcsolatot akar.
2017. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos azt kell mondjam, hogy ez valószínűleg ennyi volt, és lehet hogy nem csak szexre kellettél, de ott buktál el. Tudom hogy keményen hangzik, de akivel a szex szuper és kivételes, azokat a nőket nem az első , hanem min 3-4 alkalom után szokták leépíteni,mert 1 alkalom szinte semmi. Ha valakivel már az első is jól sikerül, akkor pontosan tudja, hogy még lehet jobb, h...lye lenne nem kipróbálni mindent.

Tudom hogy le fogtok pontozni,de ez az igazság.

40F

2017. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyire nem változott volna meg, ha nem volt valami kiváltó ok. Úgy értem, ha annyira jó volt minden, a szex is, akkor miért ne akarná folytatni? Ha nem is akar komoly kapcsolatot, ilyenkor elég nehéz leállni, kivéve, ha valami sokként érte, vagy nem tetszett neki.

Nem akarlak elkeseríteni, de valami nyilván visszariasztotta kicsit. Mi lehetett az? Nincs ötleted? Esetleg megkérdezhetnéd, megkérhetnéd, hogy mondja el őszintén, akármiről is van szó. Bármi lehet, nem akarok találgatni, nektek kell megbeszélni. De olyan nincs, hogy dolga van és nincs már ideje. Ha ér neked valamit, próbáld megbeszélni vele őszintén. Ha nem tud őszinte lenni, kár is erőlködni.

2017. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent belemagyarázni. Ennyire kellettél neki.
2017. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

De jó, hogy ennyien kapnak esélyt :D

31/f

2017. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen valoszinuleg csak arra kellettel neki. Gondolj vissza az elso beszlgetesekre vagy randitokra beszelt e a szexrol mert altalaban aki csak azt akarja az mar az elso randin temaba hozza
2017. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!