Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexre kellettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellettem neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival, nagyon egy hullámhosszon voltunk végig, majdnem három hétig minden áldott nap beszéltünk reggeltől estig, randiztunk többször, mentünk csomó programra, és végül lefeküdtem vele múlt szombaton, mert már bíztam benne, hogy komoly szándékai vannak. A szex is szuper volt, nagyon megvolt az összhang.


Azóta szinte hozzám se szól, néha ír egy-egy sort, mert "dolga van". Eddig akár hajnali háromig is fent maradt minden nap, hogy beszéljünk.


Nagyon rosszul esik, de nem akarok naiv hülye lenni, jól sejtem, hogy csak át lettem vágva...? Egyáltalán nem egy mű macsó, teljesen átlagos férfi, majdnem 30 évesek vagyunk mindketten.


2017. aug. 8. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha te nő vagy és ő a férfi, akkor mindketten gyerekesek vagytok, de ő főleg.

Egy nőnek sokkal jobban meg kell válogatnia azt, hogy kikkel bújik ágyba. Igenis, ha látod, hogy gyerekes bunkó, zéró gentleman, akkor egy szexre se legyen jó már csak amiatt sem, mert sablonos, nagyon unalmast tudnak nyújtani neked az ágyban. Legyél egy kicsit igényesebb az ágyban is. 29N

2017. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Ezért nem érdemes átlagos férfiakra időt pazarolni, mert utána még azt sem mondhatod, hogy legalább dugtunk egy jót egy jó pasival.

És nem igaz, hogy ők annyival komolyabbak lennének egy jó pasinál, a legtöbb ilyen lelkileg satnya, hazudozós senki.

2017. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ezt a kérdést rakd ki valami önsegítő csoportba ilyen címszóval:

"Ilyen pasival és csajjal ne jöjjetek soha össze!"

2017. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű,hogy arra ment ki a játék.Csak annyira nem élvezte a végén mégsem.
2017. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!